FİLTRELE

HIGHLIGHTER

Daha Fazla
 • Aydınlatıcı ve Highlighter

  Aydınlatıcılar, cilt makyajımızın vazgeçilmezleri arasında. Ciltte bıraktığı parlaklık ve ışıltı görünümü özel davetlerde göz önünde olmamıza yardımcı olurken; günlük hayatta ise kalplerimizi fethediyor. Highlighterlarla ilgili en büyük bilinmezlik ise aydınlatıcıların hangi bölgelere uygulanması gerektiği.

  Uygulayacağınız kontür ile belirginleşen yüz kemikleriniz, aydınlatıcı uygulamasını oldukça kolaylaştırıyor. Doğal ışık altında, aydınlık görünen ve yüksek görünen bölgelere uygulayacağınız highlighterlar ile mükemmel görünümü yakalayabilirsiniz.

  Çok fonksiyonlu özellikleri ve yüksek performansları ile Lancôme aydınlatıcıları, size beklediğinizden daha fazlasını sunmak için bu kategoride keşfedilmeyi bekliyor.

 • Sıradanlığın Ötesindeki Bu Aydınlatıcılar ile Hemen Tanışın

  Yüzünüze ve vücudunuza aynı anda uygulayabileceğiniz aydınlatıcı paletler ya da sünger aydınlatıcılar… Heyecanlandınız değil mi? Lancôme aydınlatıcıları size tek bir üründe, çok daha fazlasını sunuyor. Kendinizi özel hissedeceğiniz bu ürünlerle cildinizi şımartacağınız bir deneyime siz de hazır olun!

  Sahip olduğu kremsi-pudra yapısıyla mükemmel ışıltıyı sunanGlow For It paleti, dilediğinizde hafif ışıltılı bir görünüm, dilediğinizde daha iddialı ve baştan aşağı ışıldadığınız bir görünümü için 3 farklı renk seçeneği sunuyor. Yüz ve vücut için kullanabileceğiniz palet, nefes kesen bir ışıltı sunuyor.

 • Likit Aydınlatıcıların Etkileri Sizin de Başınızı Döndürecek

  Kolay uygulama fonksiyonu ve farklı kullanım tercihleri ile büyüleneceğiniz likit aydınlatıcılar, Lancôme uzmanlığı ile geliştiriliyor.

  Fondötenle ya da tek başına kullanabileceğiniz Custom Glow Drops likit aydınlatıcı, ten görünümünüzü kişiselleştirerek, cildinizdeki aydınlık görünümünü istediğiniz düzeyde tutabilmenizi sağlıyor.

(0 ürün)

Aramanız için hiç sonuç bulunamadı.
Gösterilecek başka ürün kalmadı