FİLTRELE

MAKYAJ BAZI

Daha Fazla
 • Makyaj Bazı

  Makyajım neden uzun süre kalmıyor veya  fondöten sürmeme rağmen neden hala gözenekler kendini belli ediyor diye düşünüyor musunuz? Cevabınız evet ise, yüksek ihtimalle makyajın ilk adımında bir şeyi atlıyorsunuz.

  Kusursuz ve pürüzsüz bir ten makyajı artık hayal değil. Mükemmel makyajın altındaki gizli gücü açıklıyoruz: Gözenek görünümünü azaltan makyaj bazları ile makyajda bir anda uzmanlaşacağınız Lancôme ikonlarını keşfedin!

 • Pürüzsüz ve Mükemmel Görünen Makyajın Sırrı Lancôme Makyaj Bazlarında Saklı!

  Cilt ile ten makyajı arasında bir köprü görevi gören makyaj bazı, cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Makyaj öncesi harika bir zemin hazırlamak ve gün içinde makyajınızı daha uzun süre kullanmak için gelin ürünlere daha yakından bakalım:

  Aydınlık Etki Veren Serum: Advanced Génifique

  Kusursuz makyaj için sağlıklı bir cilt şart. Bu nedenle makyajınızın ilk adımı olarak, cilt bakımı için oldukça önemli olan Advanced Génifique serumunu makyaj rutininize dahil etmenizi öneriyoruz. Kusursuz bir cilt görünümü sunan Advanced Génifique Serum, yalnızca 7 günde, cilt gençlik ışıltısına kavuşuyor ve cilt görünümü pürüzsüzleşiyor. Yalnızca 1 şişe kullanımdan sonra, kırışıklık gibi yaşlanmanın ana belirtilerinin görünümünde azalma sağlanıyor.

  Üstelik Advanced Génifique 7 Pre- & Probiyotik İçeren Onarıcı Yüz Serumu, mikrobiyom bilimi ile cilt görünümünün yenilenmesini sağlayarak daha genç, daha güçlü bir görünüm sağlıyor.

  Advanced Génifique Serumu makyaj bazı olarak Teint Idole Ultra Wear Fondöten uygulamadan önce veya cilt bakım rutininizin parçası olarak Génifique Crème Génifique Cream ile cildinizi nemlendirmeden önce kullanabilirsiniz.

  Matlaştırıcı Makyaj Bazı: Prep & Matte

  Ultra hafif dokusu ile uzun süre kalıcı bir matlık sağlayan makyaj bazı, ten makyajınızın tüm gün kalıcı olmasını sağlıyor. Yağlanmayı kontrol altına alarak T bölgesine mat bir görünüm kazandıran ürün, gözenek görünümünü gizleyerek fondöteninin daha doğal durmasına da yardımcı oluyor. Gün içinde cildinizin parlamasını engelleyen Prep & Matte aynı zamanda cildinizi de nemlendirerek size taze bir his sunuyor. Doğal bir makyaj için hafif dokulu yarı saydam Prep & Matte makyaj bazını kullanarak kusursuz bir ten görünümüne kavuşabilirsiniz.

  Matlaştırıcı Makyaj Bazı: Prep & Matte

  Uygulaması oldukça pratik olan Blur & Go Stick Makyaj bazı ile gözenek ve ince çizgi görünümünü yok edebilirsiniz. Mat bir görünüm sağlayan baz, cildinizdeki parlamaları yok ederek tüm gün pürüzsüz bir cildin keyfini sürmenizi sağlıyor. Yapışkan olmayan formülü pürüzsüzce kayarak, gün içinde istediğiniz anda kolayca rötuş yapmanıza da destek oluyor.

 • Lancôme ile Gün Boyu Kalıcı ve Mükemmel Ten Makyajına Ulaşın!

  Kusursuz makyajın adeta gizli kahramanları olan makyaj bazlarını makyaj rutininize dahil etmek için hemen alışverişe başlayın!

(0 ürün)

Aramanız için hiç sonuç bulunamadı.
Gösterilecek başka ürün kalmadı