FİLTRELE
649,00 TL - 650,00 TL
650,00 TL
649,00 TL

1 ürün

1 ürün

ERKEK PARFÜM

Daha Fazla
 • Lancôme Erkek Parfümleri

  Kadın ve erkeklere özel olarak, büyük bir titizlikle tasarlanan parfümler, baş döndürücü etkileriyle adından da oldukça söz ettiriyor. Mükemmel bileşimleri ile Lancôme erkek parfümleri bu kategoride sizleri bekliyor.

  Erkek parfüm kategorisinde öne çıkanHypnôse Homme parfümü cezbedici kokusuyla erkekleri farklı bir dünyaya çağırıyor. Maskülen yapınızı daha da ortaya çıkaran bu parfümü merak ediyorsanız, hemen incelemeye başlıyoruz. 

 • Son Derece Zarif, Şık ve Baştan Çıkarıcı: Hypnôse Homme

  Lancôme’un bu özel yapıdaki parfümü, kadınlar için yaratılan Hypnôse‘un erkek temsili olarak gösteriliyor. Erkeksiliği vurucu bir şekilde ortaya döken Lancôme, bu koku ile şıklığa ve zarifliğe vurgu yapıyor. Hypnôse Homme, bu sayede erkeklerde maskülen bir tazeliğe ve çekici sıcaklığa da dem vuruyor. Peki bu son derece şık ve erkeksi bir koku olan Hypnôse Homme‘un mükemmel bileşiminde neler var?

  Üst notalarında bergamot, kakule ve nane esansları göze çarpan parfümün, orta notasını ise mis gibi lavanta esansı oluşturuyor. Parfüm, üzerinizde oturduğunda ise yerini amber, silhat ve misk kokularına bırakarak, tatlı ve sıcak bir etki sağlıyor. Böylelikle, uzun süre kalıcılığı ve karşı konulmaz çekiciliği bir arada sunuyor.

  Diğer yandan, özenle üretilmiş şişesindeki saf çizgiler, şehvetli bir vücut ve gizemli bir erkeksiliği çağrıştırırken; bu koku aynı zamanda saf arzu nesnesinin biçim almış halini de yansıtıyor. 

  Baştan Çıkarıcı Notaları ile Dikkat Çeken Hypnôse Homme ile Hemen Tanışın!

(1 ürün)

FİLTRELE
 1. Hypnôse Homme EDT
  Hypnôse Homme EDT
  Rating:
  0 %
  From: 650,00 TL
  Seçim Yapınız.
  50 ML
  75 ML
  Eau de Toilette Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı