FİLTRELE
1.850,00 TL - 8.850,00 TL
8.850,00 TL
1.850,00 TL

6 ürün

6 ürün

MAISON LANCÔME

Daha Fazla
 • Maison Lancôme

  Yola çıktığı ilk günden beri vizyonu eşsiz kokular üretmek olan Lancôme, kurucusu Armand Petitjean’a ilham veren Maison Lancôme serisini sunuyor. 1935’ten günümüze kadar gelen ve doğada nadir bulunan ham maddelerden esinlenerek oluşturulan bu kokular, zengin aromalardan oluşan çiçek ya da meyve bahçelerinin yanı sıra, baharat aromalarıyla tene sıcaklık katıyor.

 • Özel Karışımlı Muhteşem Kokular ile Tanışın

  Asamblaj sanatından ilham alan parfümör ve sanatçıların ortak çalışması Maison Lancôme dünyasını keşfetmeye davetlisiniz. Serinin öne çıkan parfümlerinden L’Autre Ôud, 17 farklı hammaddeyi tütsülü gül kokusu eşliğinde ud ağacı özleriyle buluşturuyor. Tüm Maison Lancôme parfümlerinde olduğu gibi, L’Autre Ôud şişesinin arka yüzü, kullanılan ham maddelerin değerini yansıtmak amacıyla altın plaka ile kaplanmışken; yan yüz asamblajın sırrını ortaya döküyor.

  Ud ağacı özlerinin farklı bir harmanı olanÔud Bouqetise Gaiac ve Copahu Ağacı esansları ile özgür ve maceraperest ruhunuza hitap ediyor.

  Serinin bir diğer parfümü iseTubéreuses Castane. Kavrulmuş kestane kokusunun, sümbülteber çiçekleri ile olan karşı konulmaz uyumu, sizi o güne dek deneyimlemediğiniz bir koku eksenine davet ediyor.

  Lavantanın eşsiz büyüsünden vazgeçemeyenler için tasarlananLavandes Trianon da taze lavanta çiçeklerinin kokusunu tüm bedeninize işliyor. Yasemin çiçekleri ile harmanlananJasmins Marzipane ise tazelenmiş ve ferah kokusunun yanında narin; bir etki uyandırıyor.

 • Serinin Yeni Kokuları ile Teninizi Şımartın

  Maison serisinin yeni kokuları tüm ruhunuzu saracak özel harmanlar sunuyor. Portakalın iki farklı özünü harmanlayan ve Christophe Raynaud tarafından tasarlanan Oranges Bigarades, teninizde etkisi uzun süre devam eden sanatsal bir kompozisyon yaratıyor.

  Amandine Marie tarafından tasarlanan Santal Kardamon ile Nathalie Lorson tarafındantasarlanan Iris Dragées ise uzun süren etkisi ve yoğun kokuları ile bu seride dikkat çeken yeni parfümler arasında yerlerini alıyor.

(6 ürün)

FİLTRELE
 1. L'Autre Ôud
  L'Autre Ôud
  Rating:
  0 %
  8.850,00 TL
  100 ml
  Eau de Parfum Daha fazla bilgi
 2. Iris Dragées
  Iris Dragées
  Rating:
  0 %
  2.400,00 TL
  100 ml
  Eau de Parfum Daha fazla bilgi
 3. Santal Kardamon
  Santal Kardamon
  Rating:
  0 %
  8.200,00 TL
  100 ml
  Eau de Parfum Daha fazla bilgi
 4. Oranges Bigarades
  Oranges Bigarades
  Rating:
  0 %
  1.850,00 TL
  100 ml
  Eau de Parfum Daha fazla bilgi
 5. Jasmins Marzipane
  Jasmins Marzipane
  Rating:
  0 %
  8.850,00 TL
  100 ml

  Eau de Parfum

  Daha fazla bilgi
 6. Magnolia Rosae
  Magnolia Rosae
  Rating:
  0 %
  8.200,00 TL
  100 ml

  Eau de Parfum

  Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı