Renergie Multi-lift Ultra Sıkılaştırıcı Maske 5'li Set

stokta mevcut
SKU
4935421719421
1.095,00 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 25-05-2022
Hızlı Sıkılaştırıcı, Uzun Süreli Hidrasyon, Parlaklık. 20g Rénergie Lift Multi-Action Ultra yüz kremi ile kaplanmış, cildi daha sıkı ve ışıltılı hissettiren çift sarımlı, yenilikçi cilt maskesi. Parlak bir cilde sahip olmak için tüm cilt bakımı rutinlerinde kullanılması önerilen bir üründür. K-Beauty trendlerinden esinlenen Rénergie Lift Multi-Action Ultra Double-Wrapping Cream, yeni nesil cilt sıkılaştırıcı maskedir. Cildinizin daha sıkı ve parlak görünmesini sağlar. Normal, yağlı ve kuru tüm cilt tipi kombinasyonları için uygundur. 5 adet kağıt cilt bakım maskesi içerir.
● Sıkılaştırma - 1 saatte sıkılaşmış bir cilt görünümü* ● Aydınlık cilt görünümü -Deneyen kadınların % 83'ü ** yüz maskesini kullandıktan sonra cildinin ışıltılı olduğunu söyledi ● Yenilenme - Kadınların% 74'ü ** ciltlerini yenilenmiş hissetiğini söyledi * Enstrümantal test, 25 kadın **62 kadın tarafından yapılan kişisel teste göre 20 dakika içinde
1. Sıkılaştırıcı yüz maskenizin alt kısmını açın ve filmi arka taraftan çıkarın. 2. Maskenin alt kısmını tutun ve filmsiz tarafı ağızla hizalayarak yüze uygulayın. 3. Daha sonra üst maskeyi alın ve  filmi arka taraftan çıkarın. 4. Üst maskenin üst ucunu tutun ve filmsiz tarafı yüze gözler, burun ve alınla aynı hizada uygulayın.
Yorumlar