Rose Sorbet Cryo-Mask

Stok mevcut değil
Sadece %1 kaldı
SKU
10330
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 14-12-2023
Salisilik Asit ve Gül Suyu ile Gözenek Sıkılaştıran ve Ferahlatan Maske
5 dakikada taze bir dokunuşla cildinizi mükemmelleştirin. Salisilik asit, gül suyu ve mentol ile zenginleştirilmiş ferahlatıcı maske, gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, cildi yumuşatır ve ışıldayan bir cilt elde etmenizi sağlar. Gözenek sıkılaştırıcı ve ferahlatıcı yüz maskesi, karşı konulamaz pembe sorbe dokusuyla cilde canlı bir görünüm kazandırarak, yorgunluk belirtilerinin görünümünü azaltır. Rose Sorbet Cryo-Mask ile cildinizi ferahlattıktan sonra, [EAN=3614272549531] ile nemlendirerek cilt bakım rutininizi tamamlayabilirsiniz.
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
5 dakikada taze bir dokunuşla cildinizi mükemmelleştirin. Salisilik asit, gül suyu ve mentol ile zenginleştirilmiş ferahlatıcı maske, gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, cildi yumuşatır ve ışıldayan bir cilt elde etmenizi sağlar. Gözenek sıkılaştırıcı ve ferahlatıcı yüz maskesi, karşı konulamaz pembe sorbe dokusuyla cilde canlı bir görünüm kazandırarak, yorgunluk belirtilerinin görünümünü azaltır. Rose Sorbet Cryo-Mask ile cildinizi ferahlattıktan sonra, Rose Milk Mist ile nemlendirerek cilt bakım rutininizi tamamlayabilirsiniz.

Gözenek sıkılaştırıcı ve ferahlatıcı yüz maskesinin faydaları:

● Cildi canlı görünüm kazandırır: cildinizde rahatlamış ve yumuşak bir his bırakır.

● Gözenek sıkılaştırıcı: gözeneklerin görünümünü azaltır.

● Parlak bir cilt: cildiniz gül ışıltısı ile her gün çaba harcamadan güzel görünür.

Gözenek sıkılaştırıcı ve ferahlatıcı yüz maskesi nasıl uygulanır?

Temiz cildinize bir tabaka halinde nazikçe uygulayın. Ovalamayın ve masaj yapmayın. 5 dakika beklettikten sonra ılık su ile cildi durulayın. Haftada 2 kere kullanın.

Yorumlar