Sevgililer Günü Hediye Önerileri 

Senenin en heyecanlı ve çekici günlerinden olan 14 Şubat’a sayılı günler kaldı ve 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaştıkça birbirinden farklı hediye önerileri karşımıza çıkmaya başladı. Bu Sevgililer Günü’nde sadece sevdiğiniz birine hediye için değil, kendinizi de düşünerek sizler için hazırladığımız önerileri inceleyebilirsiniz.

İKONİK MAKYAJ 

Lancôme’un ikonikleşmiş ürünlerinden olan Teint Idole Ultra Wear ile pürüzsüz bir tene hazır mısınız? Yüksek kapatıcı fondötenler arasında boy gösteren Teint Idole Ultra Wear, 24 saat kalıcılık sağlayarak tüm gün yüzünüzde ışıldayacak. Bu kusursuz görünümü ikonik maskaralar ve rujlarla tamamlayabilirsiniz.

DEĞERLİ KOKULAR

Lancôme’un en sevilen ve en çok tercih edilen kokuları, 2019’un da favorileri arasında. Hayat güzeldir mottosuyla hayatımıza giren La Vie Est Belle, şiirsel bir kokuya sahip La Nuit Tresor ve adeta bir aşk iksiri olan Hypnôse, parfüme dair aradığınız tüm özellikleri içinde barındırıyor. Bu Sevgililer Günü’nde parfüm koleksiyonunuzu Lancôme ile genişletin.

BENZERSİZ BİR CİLT BAKIMI

Sadece Sevgililer Günü’nde değil, yılın 365 günü cildinizle göz kamaştırabilmeniz için en favori cilt bakım ürünlerini bir araya getirdik. Günlük cilt bakım rutininizde mutlaka yer edinmesi gereken bu ürünler ile hem cildinizin gençlik ışıltısını ortaya çıkarın hem de özel bitki özleri ile cildinize enerji verin.