Lancome Skin Science ClubLancome Skin Science Club

LANCÔME, İLERİ DÜZEY BİLİM VE TEKNOLOJİNİN GÜCÜYLE TANIŞMANIZ İÇİN SİZİ SKIN SCIENCE CLUB’A DAVET EDİYOR. KİŞİYE ÖZEL CİLT ANALİZİNİZİ YAPTIRIN, BAKIM RUTİNİNİZİ OLUŞTURUN VE EŞSİZ LANCÔME ÜRÜNLERİYLE BULUŞUN.

RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYIN!


LANCÔME SKIN SCIENCE CLUB’DA SİZİ NELER BEKLİYOR?

VİŞNEZADE MAH. SÜLEYMAN SEBA CAD. AKARETLER SIRAEVLERİ NO:A37- 39 BEŞİKTAŞ/ İSTANBUL

Beauty Tech RoomBeauty Tech Room

BEAUTY TECH ROOM

 

Skin Screen ve Youth Finder ile ücretsiz cilt analizi yaptırabilir, Shade Finder ile size en uygun Lancôme fondoteninizin rengini öğrenebilirsiniz.

 

Skin Screen ile cildinizi keşfetmeye hazır mısınız? Skin Screen cihazı 13 klinik cilt paremetresini ölçümleyerek cildinizin ihtiyacı olan kişiselleştirilmiş cilt bakım rutini önerisini sizlerle buluşturuyor.

 

Shade Finder ile cildinize en uygun fondoten rengini bulun.

 

 

renergie roomrenergie room

RÉNERGIE ROOM

 

Lancôme cilt bakım ürünlerını sizin için vazgeçilmez yapan aktif içeriklerle zenginleştirilmiş formüllerini ve arkasındakı bilimi keşfedin.

 

En çok sevilen serumumuz Rénergie Triple Serum’u daha da yakından keşfetmeye hazır mısınız? 3 Serum etkisinin tek formülde sunan Rénergie Triple Serum’un formülündeki bilimsel içerikleri öğrenerek Lancôme cilt bakımının arkasındaki teknolojiyle buluşmaya davetlisiniz.

 

 

make up atölyemake up atölye

MAKYAJ ATÖLYESİ

 

Güzellik uzmanlarımızdan makyaj tavsiyeleri alabilir, cildinize en uygun Lancôme fondoten renginizi öğrenebilirsiniz. Fransız güzelliğinden ilham alan Lancôme Makyaj ürünlerini keşfetmeye davetlisiniz.

cafe lancomecafe lancome

CAFE LANCÔME

 

İkramlarımızla sizi arka bahçemizde gününüzün keyfini çıkarmaya davet ediyoruz.

NASIL RANDEVU ALIRIM?

 

Aşağıdaki linke tıklayarak, bilgilerinizi bırakarak randevu alabilirsiniz.

skin science club randevuskin science club randevu