Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat şekilleri ve ücretleri

Siparişler, iş günlerinde kargoya verilmektedir (Pazartesi'den Cuma gününe, resmi tatiller hariç). Siparişleriniz size 7 iş günü içerisinde ulaştırılacaktır. Kampanya dönemlerinde bu süre değişiklik gösterebilir. Bu süre içerisinde göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Kargo ücreti 24,90 Türk Lirası'dır.

Merkezi olmayan bölgelere yapılan teslimatlarda teslimat süresi 7-10 iş günü arası değişiklik gösterebilir.

Türkiye dışına gerçekleştirilecek siparişler kabul edilmemektedir.

Sipariş durumu

Siparişleriniz Pazartesi-Cuma günleri arasında, siparişlerin verilme sırasına göre işleme alınmaktadır.

Siparişinizin teslimat durumuyla ilgili bilgi almak istiyorsanız, lütfen size e-posta ile gönderilen kargo takip numarasını kullanınız. Siparişinizle ilgili her türlü sorunuz için 0850 211 98 55 numaralı telefonu arayarak veya [email protected] adresimize e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Siparişinizde değişiklik

Vermiş olduğunuz siparişinizde değişiklik yapmak istiyorsanız lütfen 0850 211 98 55 numaralı telefonu arayarak veya [email protected]  adresine e-posta göndererek Lancôme Müşteri Temsilcimize ulaşınız. Size daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen sipariş numaranızı yanınızda bulundurunuz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak için her zaman en iyi hizmeti vermeye özen göstermekteyiz.

Siparişiniz ile ilgili bize ulaşın

Siparişinizdeki ürünler eksik teslim edildiyse, teslim edilen siparişinizde hasarlı ürün varsa veya benzeri bir durum ile karşı karşıyaysanız, lütfen 0850 211 98 55 numaralı telefonu arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Lancôme Müşteri Temsilcimize ulaşınız. Size daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen sipariş numaranızı yanınızda bulundurunuz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak için her zaman en iyi hizmeti vermeye özen göstermekteyiz.

İade ve değişim

Ambalajı açılmamış olması şartıyla hiçbir gerekçe göstermeksizin satın aldığınız ürün / ürünleri teslim aldığınız tarihten 14 (on dört) gün içinde iade edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri iade etmek istemeniz halinde irsaliyenizin arka kısmında bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ilgili ürünü faturanın bir kopyası ile birlikte aşağıdaki iade adresine göndermenizi rica ediyoruz.

  • Orijinal kutusu / ambalajı bozulmamış, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün faturasını da mutlaka ürün ile birlikte bize göndermiş olmanız gerekmektedir.
  • Satın aldığınız ve hediye olarak gelen tüm ürünleri eksiksiz ve ambalajı bozulmamış olarak gönderdiğiniz takdirde iadeniz kabul edilecektir. Eksik gelen iadeler kabul edilmeyecektir.
  • Kampanyalı, hediyeli ürünler de orijinal kutusu ile birlikte iade edilmelidir.
  • Her türlü kozmetik ürünler ancak ambalajları açılmamış olması şartıyla iade edilebilir.

Tüketiciler iadelerini Yurtiçi kargo firması ile gönderebilirler.

Yurtiçi Kargo ile iadelerin yapılması durumunda 939517211 iade kodu ile şubeden iade işlemi gerçekleştirilebilir.

İade Adresimiz: Borusan Lojistik Tepeören Mahallesi, Eski Ankara Asfaltı Caddesi No: 230/1, Tuzla/İstanbul 34742

İade için, yukarıda belirtilen kargo firmaları dışında bir firmanın seçilmesi durumunda kargo masrafları tüketiciye aittir.

Lancôme ürünlerinin iadesi ile ilgili daha detaylı bilgiye ihtiyacınız olması durumunda, lütfen 0850 211 98 55 numaralı telefonu arayarak veya [email protected] / [email protected] adresine e-posta göndererek Lancôme Müşteri Temsilcimize ulaşınız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Uluslararası teslimat

Sitemizden verilen siparişler için şu anda Türkiye dışına hizmet veremediğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Size en yakın Lancôme mağazasını ya da satış noktasını bulmak için lütfen Mağaza Bulucu'yu kullanın.