Lancôme’un birbirinden etkileyici ruj renkleri ile hem dudaklarınız hem de dişleriniz göz alıcı bir görünüme kavuşacak! 

Mükemmel bir makyaja eşlik edecek en güçlü ifade, tabii ki kocaman bir gülümseme! Özgüvenli bir gülüş için de elbette inci gibi görünen beyaz dişler olmazsa olmaz. Fakat diş yapısı kişiden kişiye değiştiği gibi, tonu da aynı şekilde farklılıklar gösterebiliyor. Bundan dolayı bazı kişilerde, diş minesinin doğal tonundan dolayı istenilen beyaz görünüm sağlanamayabiliyor.

Dişlerinizin doğal renk tonu nasıl olursa olsun, daha beyaz görünmesini sağlamak aslında oldukça basit. Bunun için yapmanız gereken, ruj seçiminizde doğru renkleri tercih etmek. Peki, hangi rujlar dişleri beyaz gösterir? Sizler için bu sorunun cevabını açıklıyoruz.

Mavi Alt Tonlu Rujlar

Mavi Alt Tonlu Rujlar

Ana renkler ve ara renklerin belirtildiği renk skalalarına bir göz atacak olursanız, mavi rengin sarı renk ile karşı karşıya olduğunu göreceksiniz. Bu da şu anlama geliyor; mavi renk, sarı tonları kolaylıkla ekarte edebiliyor. Yani eğer mavi tabanlı ya da daha çok bilinen adıyla soğuk alt tonlu bir ruj tercih ederseniz, dişlerinizin olduğundan daha beyaz görünmesini sağlayabilirsiniz.

Buz Gibi Kırmızılar

Buz Gibi Kırmızılar

Kırmızı ruj her kadının vazgeçilmezi… Peki dişlerinizin beyaz görünmesi için bu sıcak renkten uzak mı durmalısınız? Tabii ki hayır! Çok sevilen kırmızı rujun da soğuk alt tonlu alternatiflerini bulmak mümkün. Ve bu tonların oldukça etkileyici göründüğünü de söyleyebiliriz. Hatta özellikle koyu ve baskın bir renk olduğundan kırmızı ruj, dişlerinizin beyaz görünmesi adına güçlü bir etki sağlayabilir.

Lancôme ruj çeşitleri, birbirinden etkileyici renk tonları ve mükemmel dokularıyla bunun için mükemmel seçenekleri sunuyor. Büyüleyici bir kırmızı ruj deneyimi için ise bizim tavsiyemiz, L’Absolu Rouge’un “192 Lie de Vin” ve “197 Rouge Chérie” renkleri. Çarpıcı renkleriyle öne çıkan bu rujlar, aynı zamanda dudakların ihtiyaç duyduğu nemi de karşılayarak çok yönlü bir etki sunuyor.   

Koyu Pembeler

Koyu Pembeler

Romantik makyaj tutkunlarının çantalarından eksik olmayan naif pembeler, pozitif tonlarıyla yüze enerjik bir görünüm kazandırabiliyor. Fakat bu hoş görünüme dişleriniz de mükemmel beyazlığıyla eşlik etsin istiyorsanız, pembenin biraz daha koyu tonlarına yönelmeniz doğru bir adım olacaktır. Bununla birlikte vişne çürüğü gibi daha koyu ve morumsu renkler ile de harika sonuçlar elde edebilirsiniz!

Koyu pembe ruj seçiminizi yapmadan önce yine Lancôme L’Absolu Rouge’lara bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle “368 Rose Lancôme” ve “378 Rose Lancôme” ile büyüleyici dudaklara kavuşmanız işten bile değil! Gülden ilham alan bu renkler, mükemmel tonlarıyla koyu olmalarına karşın oldukça romantik ve hoş bir görünüm sağlıyor. 

Belli Belirsiz Nude Renkler

Belli Belirsiz Nude Renkler

Dişleri beyaz gösteren rujlar söz konusu olduğunda koyu tonların bir adım öne çıktığı açık bir gerçek. Fakat bu, açık tonlardaki dudak makyajından vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Bunun için dikkat etmeniz gereken, tercih ettiğiniz nude rujun en başta da söylediğimiz gibi soğuk alt tonlu olması!

Bu noktada bizim önerimiz Lancôme Rouge in Love ’ın “345B Rose Flaneuse” rengi. Altı saate* kadar kalıcılık vadeden bu ruj, mükemmel renk tonunun yanı sıra yumuşak dokusuyla kuruluk hissi de bırakmıyor.

*Instrumental test

Parlatıcı

Parlatıcı

Renkli dudak makyajının yanı sıra, hayalinizdeki beyaz görünümlü dişler için parlatıcılardan da yardım alabilirsiniz. Özellikle mavi ışıltılı bir dudak parlatıcı, ışığı yansıtması sebebiyle bu konuda oldukça etkili bir sonuç verecektir. Lancôme lip gloss çeşitleri, bunun için de cazip seçenekler sunuyor.

Hem renkleri hem de ışıltılı görünümüyle etkileyici dudaklara ulaşmayı sağlayan L’Absolu Lacquer parlatıcılar ile hemen tanışmalısınız! Eğer koyu renkli bir lip gloss tercih ediyorsanız, bizim önerimiz “188 Only You”. Daha soft bir lip gloss için ise “308 Let Me Shine”ı deneyebilirsiniz. Bu Lancôme parlatıcı seçenekleri ile dudaklarınıza uzun süre kalıcı ışıltılı bir görünüm kazandırırken, büyüleyici bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz!