FİLTRELE

POÊME

Daha Fazla
 • Poême Kadın Parfüm Serisi

  Kokunuz, çoğu zaman bulunduğunuz ortama sizden önce giriyor ve siz gittikten sonra bile adeta varlığını sürdürerek sizi temsil ediyor. Durum böyle olunca da iyi bir kokuya sahip olmak kadınlar için büyük önem taşıyor. Çünkü kadınlar kokuları ile hatırlanmaya bayılıyor!

  Bırakın kokunuz sizin yerinize konuşsun! Şiir demek olan “Poême”, kadın parfümserimiz içerisinde kadınların içtenliğini ortaya çıkaran kelimelerin ötesinde kokusu ile adeta sizin yerinize konuşuyor. İçinizdeki duygusallığı dışa vuracak bu mükemmel kokuyu daha yakından tanımak için kategorimizi inceleyin.

 • Aşkını Şiirle İfade Edenlerin Kokusu: Poême

  Çiçeklerin zengin notalarından oluşan Poême ile çevrenize şiirsel bir koku şöleni yaşatmaya ne dersiniz? Çiçeksi ve oryantal kokulardan hoşlananlara hitap eden bu kokumuz içerisinde bergamot, portakal çiçeği, mimoza ve vanilya notalarını barındırıyor. Tutkulu ve çekici bir koku olan Poême’de her bir çiçek aşkınızı ifade eden bir kelimeye dönüşerek etrafına baştan çıkaran bir koku yayıyor.

  Kokunuz ile belki de birilerinin ilham perisi siz olacaksınız! Kadınsılığınızı ön plana çıkarmak için çiçeklerden güç alan bu muhteşem kokuyu mutlaka deneyin!

  Zarif şişe tasarımıyla da dikkat çeken bu harika koku, aynı zamanda sevdiklerinize hediye etmek için de oldukça iddialı ve gösterişli bir seçenek oluyor.

 • Romantik Bir Koku Olan Poême İle Tanışmak İçin Acele Edin!

  Çiçeklerin büyüleyici kokusunu tek bir şişede toplayan Poême, girdiğiniz her ortamda farkını hissettiriyor. Poêmekadın parfümü ile etrafınıza çiçeklerin enfes kokusunu saçmak için Lancôme’u ziyaret etmeniz yeter.

  İçinizdeki yaratıcı ruhu ortaya çıkaran bu tutku dolu koku için hemen kategorimizi inceleyin

(0 ürün)

Aramanız için hiç sonuç bulunamadı.
Gösterilecek başka ürün kalmadı