FİLTRELE
1.120,00 TL - 10.250,00 TL
10.250,00 TL
1.120,00 TL

5 ürün

5 ürün

YÜZ SERUMU

Daha Fazla
 • CİLT BAKIMI İÇİN SERUMLAR

  Yaş ile birlikte olgunlaşan, değişen ve yıpranan cildin onarılması için, cilt tarafından hızla emilen ve etkisi yüksek ürünlere ihtiyacı oluyor. Serumlar, konsantre yapıları sayesinde cilt tarafından hızla emiliyor

  Yaşlanma belirtilerinin başladığı andan itibaren kırışıklıkların görümünü azaltan, cildin bariyerini güçlendiren, nem dengesini sağlayan ve cildi onaran serumlardan destek alan kadınlar yaşlarını daha çok sevebilir. Çünkü serumlar, içerdikleri özel formüller ile diğer cilt bakım ürünlerinin ulaşamadıkları yerlerde bulunan sorunlara da nüfus edebiliyor.

 • Hedefe Yönelik Bakım Önemli!

  Cildin onarılmasını istediğiniz konuda, isabetli seçim yapmanız önem taşıyor. Kırışıklık görünümünden cilt tonu eşitsizliğine, nemsizlikten sıkılık kaybına kadar birçok problem yaşıyor olabilirsiniz. Cilt sorunları birbirine bağlı olsa da onarılması gereken ilk sorunu bulup çözüme kavuşturmak ya da çoklu etki gösteren serum kullanmak, cildinizin daha sağlıklı ve genç görünmesini sağlayabiliyor. 

  • Sağlıklı ve genç görünen bir cilt için: Lancôme Advanced Génifique onarıcı yüz serumu, yedi farklı prebiyotik ve probiyotik türevi içeren formülü ile cildin daha genç ve güçlü görünmesini sağlıyor. Cildin ışıltısını geri kazandırırken kırışıklık ve ince çizgi görünümünü azaltıyor. 
  • Pürüzsüz ve yumuşak bir cilt için: Lancôme Visionnaire serum özel formülü sayesinde cildin daha pürüzsüz ve berrak olmasının anahtarını sunuyor.
  1. Aydınlık bir cilt için: Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Likit Krem, cildin aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Ayrıca keten tohumu özleri içeren formülüyle, cildin elastikiyet kaybının azalmasına yardımcı oluyor. 
 • Bakımı Tamamlayın!

  Serumların hangi üründen önce veya sonra kullanılması gerektiği, etkisini göstermesinde önem taşıyor. Temizleme, tonikleme ve bakım kremi uygulamalarını içeren bakım adımları; özel formüllere sahip serumlar tarafından değiştiriliyor. Öncesinde ve sonrasında tamamlayıcı ürünler ile desteklenen cilt bakımı, serumun etkisini arttırabiliyor.

  Kırışıklık ile mücadele ediyorsanız Lancôme Advanced Génifique serum, cildinizi temizledikten sonra yüzünüz ile temas edecek ilk bakım ürünü olma özelliğini taşıyor.

  Pürüzsüz ve yumuşak bir cilt için Lancôme Visionnaire Serum kullanıyorsanız, sabah ve akşam temizlenmiş cilde nemlendiricinin altına veya tek başına uygulayabilirsiniz. 

  Koyu leke görünümünü azaltırken yanınızda olan ve size aydınlanmış bir cildin zarafetini sunan Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Likit Krem; yüz, boyun ve dekolte bölgesine günlük olarak uygulanıyor. Ayrıca cildinizi güneş ışınlarından korumak ve yeni lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olmak için mutlaka güneş kremi kullanmanız gerekiyor.

  Serumun temiz bir cilde uygulanması, temizlenen ve gözenekleri açılan cildin serumu emerek etkisini göstermesi için önem taşıyor. 

 • Yoğun Etki, Güzel Sonuç

  Siz de cildinizi daha pürüzsüz ve canlı görünen yapısına kavuşmasını sağlayan bir ürün arıyorsanız; Lancôme’un özel formüllere sahip serumlarına merhaba diyebilirsiniz.

(5 ürün)

FİLTRELE
 1. Advanced Génifique Milyonlarca Probiyotik Türevi İçeren Onarıcı Serum
  Advanced Génifique Milyonlarca Probiyotik Türevi İçeren Onarıcı Serum
  Rating:
  0 %
  1.120,00 TL
  Seçim Yapınız.
  20 ML
  Milyonlarca Probiyotik Türevi İçeren Cildi Güçlendiren Onarıcı Serum Daha fazla bilgi
 2. Rénergie Triple Serum
  Rénergie Triple Serum
  Rating:
  0 %
  5.400,00 TL
  Seçim Yapınız.
  50 ML
  Hyalüronik Asit, C Vitamini+Niasinamid, Ferülik Asit İçeren Yüksek Performa... Daha fazla bilgi
 3. Advanced Génifique
  Advanced Génifique
  Rating:
  90.778175313059 %
  From: 3.100,00 TL
  Seçim Yapınız.
  30 ML
  50 ML
  Milyonlarca Probiyotik Türevi İçeren Cildi Güçlendiren Onarıcı Serum Daha fazla bilgi
 4. Rénergie Triple Göz Serumu
  Rénergie Triple Göz Serumu
  Rating:
  0 %

  3.950,00 TL

  2.959,00 TL

  20 ml
  Rénergie H.C.F. Triple Serum'un yüksek etkili anti-aging gücü, artık göz �... Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı