FİLTRELE
1.365,00 TL - 1.463,00 TL
1.463,00 TL
1.365,00 TL

2 ürün

2 ürün

TEINT IDOLE ULTRA WEAR

Daha Fazla
 • Teint Idôle Ultra Wear Serisi

  Kadınlarınfondöten seçiminde beklentileri; teni ile mükemmel uyumu yakalaması ve gün boyu neredeyse yokmuşçasına bir rahatlık sunması değil mi? Lancôme Teint Idole Ultra Wear serisi, eşsiz konforu ve doğal görünümü ile kadınların beklentilerinin de üstünde olan özellikleri ile dikkat çekiyor. Teint Idole Ultra Wear fondötenler, teninizle kusursuz bir uyum sağlarken kalıcılığı ile de tüm gün size mükemmel bir ten sunuyor.

  40 farklı renk tonu ile öne çıkan serimiz, her ten rengine uyum sağlayan tonları ile tüm kadınları memnun ediyor.

  Kusursuz Bir Ten Makyajı İçin Aradığınız Tüm Ürünler Lancôme’da!

  Ten makyajında kadınlar kusursuz ve porselen gibi pürüzsüz bir cilt dokusuna sahip olmayı istiyor. İnce ve kolay dağılan yapısı ile Teint Idole Ultra Wear fondötenler, her cilt tonuna kolayca uyum sağlayarak, yüksek kapatıcılıkları ile istenen o pürüzsüz görünüme hemen kavuşmanıza yardımcı oluyor.

 • Teint Idôle Ultra Wear Ailesinin Ürünlerini Keşfet

  Cilde mükemmel bir uyum sunan bu serinin ürünlerini 3 başlık altında inceleyeceğiz:

  Teint Idole Ultra Wear Likit Fondöten

  Yüksek kapatıcılık sunan bu ürünümüz, 24 saat kalıcı olması ile eşsiz konfor sağlıyor. Gün içinde makyaj tazeleme derdi olmadan kusursuz bir cilt görünümü gün boyu size eşlik ediyor. Karşı konulamaz bu konfor ile eğer hala tanışmadıysanız hemen ten renginize en uygun ürünü seçerek alışverişinize başlayın.

  Teint Idole Ultra Wear Stick Fondöten

  Kolay uygulanabilir olması ile öne çıkan Teint Idole Ultra Wear Stick fondöten, yüksek kapatıcılığı ile gün boyu kalıcılık sağlıyor. Ultra hafif, pudra krem yapısı uygulama sonrası mat bir görünüm ve yokmuş hissi sunuyor. Makyaj sırasında kolayca dağılması ve taşınabilir olması pratik bir ürün arayanlara hitap ediyor. SPF15 güneş korumasına sahip olması ile de adeta mükemmelliğini taçlandırıyor.

  Teint Idole Ultra Wear Camouflage Kapatıcı

  Doğal ve aydınlık bir göz altı görünümü için aradığınız ürün burada sizleri bekliyor. Hafif yapısı ile dikkat çeken ürünümüz çok ufak bir miktarı ile yüksek kapatıcılık sağlıyor. Pigmentli yapısı sayesinde de cilt kusurlarını ve koyu halkaları kolayca kamufle ediyor.

  İkonik Teint Idole Ultra Wear ürünlerini daha yakından tanımak ve ten makyajında mükemmel bir görünüm elde etmek için hemen kategorimizi incelemeye başlayın!

(2 ürün)

FİLTRELE
 1. Teint Idole Ultra Wear Fondöten
  Teint Idole Ultra Wear Fondöten
  Rating:
  0 %
  1.463,00 TL
  Seçim Yapınız.
   24 Saat Kalıcı* Serum İçerikli Fondöten  Daha fazla bilgi
 2. Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Fondöten
  Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Fondöten
  Rating:
  0 %
  From: 1.365,00 TL
  Seçim Yapınız.
  400W
  125W
  220C
  310N
  245C
  Serum İçerikli 24 Saat Kalıcı Fondöten Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı