FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

KAŞ KALEMİ VE SABİTLEYİCİ

Daha Fazla
 • Kaş Farları & Kalemleri

  Kaşlar, yüzdeki ifadenin en önemli aktörlerinden. İfadenizi tam yansıtamadığınızı düşündüğünüz anlarda hemen kaşlarınıza bakın, düşük durup hüzünlü mü gösteriyor? Çok keskin kavislere sahip ince kaşlarınız gereğinden fazla ciddi bir görünüm mü veriyor? Yoksa seyrek kaşlarınız bakışlarınızı geri planda mı bırakıyor?

  Lancôme kaş makyajı ürünleri sayesinde istediğiniz belirgin, çekici ve doğal görünümlü kaşlara kavuşmanız mümkün! Üstelik maskara ile kirpiklerinizi şekillendirmek gibi evde uygulaması da çok kolay.

 • Belirgin Kaşlar!

  4 farklı tonu ile kaşlarınıza kusursuz uyum sağlayan LancômeMonsieur Big Brow, hem renklendiren hem de rengi dağıtan iki uçlu tasarımı ile kolaylıkla kaşlarınızı belirginleştirmenizi sağlıyor. Kaşlarınız arasındaki boşlukları doldurun, şekil vermek için sınırları ve kavisleri belirginleştirin. Ardından diğer ucundaki fırça ile dağıtarak doğal görünüm sağlayın.

  Monsieur Big Brow’ı hemen satın alarak belirgin kaşlara kavuşun!

 • Suya Dayanıklı Kaş Farı

  Kaşlarınızıın arasını doldurmak istiyor ama gün içinde dağılmasından mı korkuyorsunuz? LancômeSourcils Gel kaş farı, suya dayanıklı formülü sayesinde yüzünüzü yıkadığınızda bile bozulmuyor. Kaşlarınızı tarayın, 20 saate* kadar kalıcı renklere sahip kaş farını uygulayın. Kaygan yapısı sayesinde kaşlarınızın arasına nüfuz ederek doldurmasına şahit olmak için hemen satın alın!

  *Kişisel değerlendirme

 • Kaşlarda Işık Hilesi!

  Kaşların daha belirgin görünmesi için aydınlatıcı ile kaş altındaki kemiğin görünümünü ön plana çıkarmak uzun zamandır kullanılan yöntemlerden biri. Lancôme, kaşlara özel bir aydınlatıcı ile bu yöntemi ileri boyuta taşıyor!

 • Doğal Kaş Görünümü!

  Seyrek kaş görünümüne karşı kaş kalemi kullanmayı tercih ediyorsanız LancômeBrôw Shaping Powdery Pencil kaş kalemi tam size göre! Yumuşak ucu sayesinde cildinize zarar vermeden, uzun süre kalıcı formülü sayesinde ise bozulma endişesi yaşamadan kaşlarınızı doğal bir görünüm ile doldurabilirsiniz. Daha doğal görünüm için şekillendirdikten sonra diğer ucunda bulunan fırçası ile tarayabilirsiniz.

  Belirgin, kalkık, rengi yoğunlaşmış ya da doğal görünümlü gür kaşlar için hemen Lancôme kaş ürünleri arasından size en uygun olanı keşfedin!

(1 ürün)

FİLTRELE
 1. Brôw Shaping Powdery Pencil Pudramsı Kalem
  Brôw Shaping Powdery Pencil Pudramsı Kalem
  Rating:
  0 %
  1.050,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Kaş Şekillendirici Pudramsı Bitişli Kalem Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı