FİLTRELE
1.230,00 TL - 1.250,00 TL
1.250,00 TL
1.230,00 TL

4 ürün

4 ürün

EYELINER VE GÖZ KALEMİ

Daha Fazla
 • Eyeliner & Göz Kalemleri

  Fransız kadınlarının vazgeçilmezinin doğal ve etkileyici bakışlar olduğunu biliyor muydunuz? Abartılmamış güzellikleri ile dikkat çeken Fransız kadınlarından ilham alan Lancôme göz makyajı kategorisi bakışlarınıza anlam yüklemek ve belirgin hale getirmek için burada!

  Lancôme Eyeliner ve göz kalemleri ile bakışlarınızda çekiciliğin altını çizin!

 • Göz Makyajına Hazırlanın!

  Göz makyajınızı yapmadan önce bir göz altı kapatıcısı ile göz kapaklarınızın rengini eşitlemenizi öneririz.  Göz altı kapatıcıları, sadece koyu halkalarının görünümünü kapatmak için değil aynı zamanda göz makyajınızın daha kalıcı olmasını sağlamak için göz kapaklarında da kullanılabilir. Makyajınızın daha kalıcı olmasına ve canlı görünmesine yardım ederken makyajınız için de pürüzsüz bir ten hazırlıyor. Göz altı kapatıcıları ciltteki kusurların görünümünü kapattığı için, gün içinde makyaj malzemelerinizin ince çizgilerin arasına dolmasını engellemeye de yardımcı oluyor.

 • Eyelinerı Kolay Uygulayabilmek İçin

  Eyeliner sürmeden önce çeşitli yöntemler deniyor ama sonunda hep silmek zorunda mı kalıyorsunuz? Sizi Lancôme Grandiôse Liner ile tanıştırmak istiyoruz. Bükülebilen tasarımı sayesinde eyelinerın kolay uygulanmasına imkan veriyor ve uzun süre kalıcı formüle sahip. Eyelinerdan beklentiniz kolay uygulanması, kalıcı olması ve mat bitişe sahip olması ise doğru adrestesiniz!

 • Göz Şeklini Belirginleştirmek İçin

  Belirgin gözler her zaman odak noktası olmuştur. Girdiğiniz her ortamda dikkat çeken bakışlara sahip olmak için gözlerinize ağır makyajlar uygulamanıza gerek kalmıyor. Nasıl mı? Lancôme Crayon Khôl göz kalemi ile tanışın. Belirginleştirici göz kalemi sayesinde ince ve keskin çizgileri ya da dumanlı bir göz makyajını kolaylıkla yapın.

  Kremsi formüle sahip Lancôme Crayon Khôl ile bakışlarınızdaki etkileyiciliğin keyfini çıkarın!

  Lancôme Eyeliner ve Göz Kalemleri kategorisinde yer alan tüm ürünleri keşfedip, yakalamak istediğiniz çekici etkiyi gözlerinize kolayca taşımak için hemen keşfetmeye başlayın!

(4 ürün)

FİLTRELE
 1. Le Stylo Suya Dayanıklı Göz Kalemi
  Le Stylo Suya Dayanıklı Göz Kalemi
  Rating:
  0 %
  Seçim Yapınız.
  Uzun Süre Kalıcı Siyah Suya Dayanıklı Göz Kalemi Daha fazla bilgi
 2. Liner Idole Eyeliner
  Liner Idole Eyeliner
  Rating:
  100 %
  1.250,00 TL
  Seçim Yapınız.
  ULTRA İNCE UÇLU KOLAY UYGULANABİLİR SUYA DAYANIKLI EYELINER Daha fazla bilgi
 3. Artliner
  Artliner
  Rating:
  0 %
  1.230,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Kolay Uygulanan Eye Lıner Daha fazla bilgi
 4. 24H Drama Liqui Göz Kalemi
  24H Drama Liqui Göz Kalemi
  Rating:
  0 %
  Seçim Yapınız.
  Ultra Kremsi Siyah Suya Dayanıklı Göz Kalemi Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı