FİLTRELE

Cilt Bakım Setleri

Daha Fazla
 • Cilt Bakım Setleri

  Cildinizin endişesine göre mükemmel cilt bakım setlerini keşfedin!

 • Kuru ve Hassas Cildinize Özel Temizleyiciler

  Hassas ciltler, diğer tüm cilt tiplerinden farklı olarak çok daha özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Sizin cildiniz de hassassa Jumbo Duo Douceur Temizleyici Set’i ile tanışmalısınız. Hassas temizleme sütü Galatéis Douceur ile yüz toniği Tonique Douceur’den oluşan bu ikili, hassas ve kuru cildinize özel bir bakım uygulayarak cildinizin nazikçe temizlenmesine yardımcı oluyor. Geride ferahlamış bir ten hissi ile daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm bırakıyor. Hassas cildiniz için mükemmel seçim!

 • Kırışıklık Görünümüne Meydan Okuyun!

  Lancôme’un kırışıklık karşıtı bakım ürünleriyle tanışmak için Rénergie Multi-Lift Cream Set’i keşfedin. Mikrobiyom bilimi ile geliştirilen Advanced Génifique Onarıcı Serum ile cildinizi hazırladıktan sonra, gündüz Rénergie Multi-Lift Gündüz Kremi’ni, gece ise Rénergie Multi-Lift Gece Kremi’ni uygulayabilirsiniz. Kırışıklık, cilt tonu eşitsizliği gibi yaşlanma belirtilerinin görünümü azalırken, cildiniz gençlik ışıltısına kavuşur.

 • Mikrobiyom Bilimiyle Yenilenen Formülü Keşfedin

  Lancôme’un mikrobiyom bilimi ile geliştirdiği Advanced Génifique Serum, 7 prebiyotik ve probiyotik türevi içeren güçlü ve etkili formülüyle onarım sağlarken, daha genç görünen bir cilt vadediyor. Cildinizin gençlik ışıltısına kavuşması için Génifique bakım rutinini Advanced Génifique Serum Set ile keşfedin. Tamamlanmış bir cilt bakım rutini için, serum ile birlikte yüz ve göz kremi de bulunan set cildinizin ihtiyacı olan yaşlanma karşıtı bakımı sağlıyor.

  • Cilt yalnızca 7 günde gençlik ışıltısına kavuşuyor.
  • Cilt görünümü pürüzsüzleşiyor.
  • Yalnızca 1 şişe kullanımdan sonra yaşlanmanın ana belirtilerinin görünümünü geliştiriyor.

  Böylece cildiniz ışıltılı, ince çizgi görünümü azalmış, sıkılaşmış, tonu eşitlenmiş ve pürüzsüz bir görünümüne kavuşuyor.

(0 ürün)

Aramanız için hiç sonuç bulunamadı.
Gösterilecek başka ürün kalmadı