FİLTRELE
1.120,00 TL - 5.400,00 TL
5.400,00 TL
1.120,00 TL

4 ürün

4 ürün

RENK EŞİTSİZLİĞİ

Daha Fazla
 • Cilt Tonu Eşitsizliği

  Cilt tonu eşitsizliği, mükemmel bir cilt görünümünün önündeki yaygın engellerden biri. Kapatıcı ürünler geçici bir çözüm sunsa da görünümünü azaltmak için ilk adım etkili bir cilt bakımından geçiyor. Cildinizde özlediğiniz o mükemmel görünüm için cilt tonunu eşitlemeye yardımcı serum ve kremleri incelemeye başlayın!

 • Mikrobiyom Biliminden Gelen Güzellik

  Lancôme’un en çok satan* onarıcı yüz serumu Advanced Génifique ile tanışın. Yenilenen formülü sayesinde yalnızca 7 günde cildi gençlik ışıltısına kavuşturan bu ürün, mükemmel bir cilt görünümü sunuyor. Düzenli kullanımda, cildinizdeki yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltan bu serum, cilt tonu eşitlenmiş bir görünüme kavuşturuyor.

 • İleri Düzey Cilt Düzeltici Serum ile Tanışın

  Kırışıklıklar, gözenek ve koyu lekelerin görünümü ile tek bir ürün ile savaşabilirsiniz! Visionnaire Advanced Skin Corrector serumu keşfedin. Etkili formülü sayesinde bu ürün, cilt görünümünü geliştirmeye yardımcı oluyor. Geride kırışıklık ve gözenek görünümü azalmış, yumuşak ve pürüzsüz görünen bir cilt bırakıyor.

 • Yaşlanma Belirtilerinin ve Koyu Lekelerin Görünümüne Karşı Savaşın

  Cilt tonu eşitsizliğinin yanında, diğer yaşlanma belirtilerinin de görünümüne karşı “dur” diyecek bir formül istiyorsanız, Rénergie Multi-Lift Ultra ve Rénergie Multi-Lift Ultra SPF20 çok yönlü kremin etkili formülünü keşfetmelisiniz.

  Zorlu koşullarda bile varlığını sürdürmesiyle bilinen keten tohumu özü, bu kremlerin formülünde bulunuyor. Cilt esnekliğini artıran ve kırışıklık görünümünü azaltan Rénergie serisinin bu ürünleri, aynı zamanda ciltteki koyu lekelerin görünümünü de zamanla azaltıyor. Üstelik aynı formülün SPF20 güneş koruma faktörü içeren versiyonu gündüz bakımında da sizi yalnız bırakmayarak, güneşin istenmeyen etkilerine karşı koruma sağlıyor.

 • Güneş Kaynaklı Leke Görünümünü Azaltın

  Cildimiz, gün boyu güneşin yaydığı UVA ve UVB ışınlarına maruz kalabiliyor. Hava bulutlu bile olsa güneş koruyucu ürünler kullanmak cildiniz için oldukça önemli. UV Expert Youth Shield Milky Bright SPF50 PA+++ nemlendirici krem, günlük bakım rutininize ekleyebileceğiniz formülü ve SPF50 güneş koruma faktörüyle yardımcınız oluyor.

  UVA filtreleri ile zenginleştirilen formülü sayesinde cildi koruyan bu nemlendirici, çevre kirliliğine karşı da çoklu koruma sağlıyor. Ciltte oluşabilecek leke görünümüne karşı savaşan ürün, cilde daha pürüzsüz, genç ve aydınlık bir görünüm kazandırıyor. Hafif ve sütsü dokusu ile de cilde kolaylıkla uygulanabiliyor.

 • Cilt Leke Görünümüne Meydan Okuyun!

  Cildinizin daha pürüzsüz ve eşit bir cilt tonu görünümüne kavuşmasını sağlayacak formülleri keşfedin!

   *Lancôme satış rakamlarına göre.

(4 ürün)

FİLTRELE
 1. Advanced Génifique Milyonlarca Probiyotik Türevi İçeren Onarıcı Serum
  Advanced Génifique Milyonlarca Probiyotik Türevi İçeren Onarıcı Serum
  Rating:
  0 %
  1.120,00 TL
  Seçim Yapınız.
  20 ML
  Milyonlarca Probiyotik Türevi İçeren Cildi Güçlendiren Onarıcı Serum Daha fazla bilgi
 2. Rénergie Triple Serum
  Rénergie Triple Serum
  Rating:
  0 %
  5.400,00 TL
  Seçim Yapınız.
  50 ML
  Hyalüronik Asit, C Vitamini+Niasinamid, Ferülik Asit İçeren Yüksek Performa... Daha fazla bilgi
 3. Advanced Génifique
  Advanced Génifique
  Rating:
  90.778175313059 %
  From: 3.100,00 TL
  Seçim Yapınız.
  30 ML
  50 ML
  Milyonlarca Probiyotik Türevi İçeren Cildi Güçlendiren Onarıcı Serum Daha fazla bilgi
 4. Rénergie Triple Göz Serumu
  Rénergie Triple Göz Serumu
  Rating:
  0 %

  3.950,00 TL

  2.959,00 TL

  20 ml
  Rénergie H.C.F. Triple Serum'un yüksek etkili anti-aging gücü, artık göz �... Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı