FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

DUDAK KALEMİ

Daha Fazla
 • Dudak Kalemleri

  Dudak makyajının öne çıkan yıldızı rujlar gibi görünse de marifet, rujların mükemmel uygulanabilmesinde yatıyor. Lancôme’un her zevke hitap eden çarpıcı rujlarını da mükemmel gösteren yine Lancôme dudak kalemleri oluyor.

  Dudaklarınızı zengin ve görkemli renklere bürüyen dudak kalemlerini, bu kategoride sizin için detaylıca ele alıyoruz. Dudaklarınızda o çok istediğiniz mükemmel görünümü yakalayacağınız bir deneyim için dudak kalemlerini keşfedin! İddia ediyoruz, tanıyınca siz de onlardan hayranlığınızı gizleyemeyecek ve hemen sahip olmak isteyeceksiniz.

 • Dudaklarınızı Renklendirirken Şekil Veren Dudak Kalemlerimiz ile Tanışın

  Dudaklarınızda ezber bozan yenilikçi yaklaşımlara makyaj rutininizde yer açın. Çünkü çok amaçlı kullanımları ile dikkat çeken Lancôme dudak kalemleri, sunduğu farklı kullanım şekilleri ile herkese kolaylık sunuyor.

  Bu kategoride öne çıkan ilk ürün ise Le Lip Liner dudak kalemi ve fırçası. Bu ürün ile dudaklarınızın görünümünü ruj uygulaması öncesinde belirginleştirirken, tek başına renklendirme amaçlı olarak da kullanabilirsiniz. Uzun süre çıkmayan, suya dayanıklı yapısı dudaklarınızdaki albenili formu korurken; kaygan ve yumuşak yapısı ise kolay bir uygulama sağlıyor. Üstelik parlatıcılar ile birlikte kullanarak da arzuladığınız görünüme kavuşma imkanını tanıyor. Sunduğu 11 farklı renk seçeneği ise ürünü çekici kılan detaylar arasında yer alıyor. Dudak makyajınızın kurtarıcılarından olacak bu çok fonksiyonlu kalemi siz de elinizden düşürmeyeceksiniz.

 • Lancôme Ürünlerine Sahip Olmak için Pek Çok Nedeniniz Var

  Sunduğu çeşitlilik, getirdiği yenilikçi yaklaşımlar ve uygulama fonksiyonlarındaki kolaylıklar gibi nedenlerle öne çıkan bu ürünleri tanımak için siz de Lancôme’un ayrıcalıklı dünyasına adımınızı atın.

(1 ürün)

FİLTRELE
 1. Idôle Lip Liner
  Idôle Lip Liner
  Rating:
  0 %
  1.200,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Uzun Süre Kalıcı & Suya Dayanıklı Kremsi Mat Dudak Kalemi Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı