FİLTRELE

3 ürün

3 ürün

HYDRAZEN

Daha Fazla
 • Pink

  Uykusuzluk, stres, hava kirliliği, ve günlük hayat yoğunluğu gibi faktörler, ciltte yorgunluk belirtilerine sebep olabiliyor. Canlı bir görünüm ve ışıl ışıl parlayan bir cilde kavuşmanın sırrı ise, doğru ürünlerle cilt bakım rutini oluşturmakla başlar. Lancôme tam da bunun için cilt bakımında toz pembe bir sayfa açıyor: cildi stresin belirtilerinden uzaklaştırmak için formüle edilen Pink serisini keşfedin!

 • 24 Saat Nem Veren Mükemmel Formül ile Cildinizi Yatıştırın

  Işıltılı bir cildin anahtarı nedir? Tabii ki etkili nemlendirme! Lancôme cilde gün boyu nem sağlayan Hydra Zen Anti-Stress Cream Nemlendirici’yi geliştirdi. Cilde 24 saat nem verirken cildin canlı görünüm ile ışıldamasını sağlar ve günlük hayatın getirdiği yorgunluklara karşı da savaşır. Sonuç; canlı, taze ve yatışmış bir görünüm.

 • Sabaha Tazelenmiş Bir Cilt İçin Vazgeçilmezimiz: Gece Maskesi

  Cildinizin zahmetsizce güzel gözükmesi için nem desteğine ihtiyacı varsa çözümünüz gece maskelerinde gizli. Hydra Zen Jelly Mask Nemlendirici Jel Maske ile tanışın! Siz uyurken cildinizi nemlendirerek, kuru ve solgun görünümü gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olan bu ürün, sabaha ışıldayarak uyanmayı vadediyor.

  Gün içerisinde cildiniz yorulabilir; çevresel ya da duygusal sebeplerden dolayı hassaslaşabilir. Ancak Pink serisi ile cildinize bakım yapmak için 5 dakika bile yeterli! Işıltılı ve canlı bir cilt görünümü için bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak ürünleri keşfedin.

 • Hydra Zen Cilt Bakım Serisi

  Çevresel faktörler, duygusal durumlar ve stres; kuru cilt problemleri ile birleşince cilt üzerinde pek de görmek istemediğimiz görüntüler oluşmaya başlayabiliyor. Kuruluk ve yorgunluk kaynaklı bu etkenler ile nasıl mücadele edeceğinizi bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.

  Kuru cilt dokusu size kendinizi kötü hissettiriyor olabilir. Bunu değiştirmek ise artık elinizde. Kuru ciltleri neme doyuracak muhteşem bir seri olan Hydra Zen ürün ailesinin mükemmel ürünlerini keşfedin. Kuru cilt problemlerine ve stres kaynaklı yorgun cilt görünümüne elveda deyin!

 • Birçok Cilt Probleminin Altında Kuruluk Yatıyor…

  Cildinizin nem ihtiyacı için aradığınız tüm ürünler bu seride toplandı. Cildinizi rahatlatarak nemlendiren Hydra Zen serisi, muhteşem koleksiyonu ile sizleri bekliyor. Kuruluk kaynaklı cilt problemlerine karşı savaşmak ve stres ile en iyi şekilde mücadele etmek için ürünlerimizi keşfedin!

 • Hydra Zen Serisi ile Yorgunluğu ve Stresi Unutun!

  Şimdi sizlere bu serinin mükemmel ürünlerinden biraz bahsedelim.

 • Hydra Zen Anti-Stress Cream

  24 saat nemlendirme özelliği ile öne çıkan bu kremimiz cildinizi rahatlatmakla kalmıyor aynı zamanda stresin gözle görülür işaretlerine karşı sizi korumaya yardımcı oluyor. Zarif kokusu ile de bu ürün ile cilt tonunuz daha aydınlık bir görünüme kavuşuyor.

 • Hydra Zen Jelly Mask

  Tüm cilt tipleri için uygun olan nem maskesi Hydra Zen Jelly Mask, cildi nemlendiriyor ve ışıltı veriyor. Kuru ciltlerde nem dengesini kurarak, ışıltılı ve canlı bir cilt görünümü elde edilmesini sağlıyor.

 • Hydra Zen Anti-Stress Eye Care

  Göz çevresi narin ve hassas olduğu için yorgunluk ve stresten hemen etkilenebiliyor. Yorgunluk izleri ve koyu halkalar için stres karşıtı bir nemlendirme sunan göz bakım kremimizi kullanarak göz torbalarına, yorgunluk izlerine ve koyu halkalara karşı savaşabilirsiniz.

  Cildinizi nemlendiren bu ürünlerimiz ve daha fazlası ile tanışmak için hemen kategorimizi inceleyin. Dilerseniz cildiniz için iyi bir koruma ve bakım sunan likit kremlerimizi de alışverişinize dahil ederek bakım rutininizi daha üst bir seviyeye çıkarın.

(3 ürün)

FİLTRELE
 1. Hydra Zen Glow Likit Nemlendirici
  Hydra Zen Glow Likit Nemlendirici
  Rating:
  90.169491525424 %
  Seçim Yapınız.
  50 ML
  Aloe Vera ve Hyalüronik Asit İçeriğiyle 24 Saat* Etkili Nemlendirici Daha fazla bilgi
 2. Hydra Zen Anti-Stress Cream-Gel
  Hydra Zen Anti-Stress Cream-Gel
  Rating:
  0 %
  Seçim Yapınız.
  30 ML
  50 ML
  Cildi 24 Saat Nemlendiren ve Rahatlatan Jel Daha fazla bilgi
 3. Hydra Zen Anti-Stress Cream SPF 20
  Hydra Zen Anti-Stress Cream SPF 20
  Rating:
  0 %
  Seçim Yapınız.
  50 ML
  Nemlendirici Gündüz Bakım Kremi – SPF 15 Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı