FİLTRELE

12 ürün

12 ürün

DUDAK MAKYAJI

Daha Fazla
 • Dudak Makyaj Ürünleri

  Dudaklarınızla herkesi etkilemeye hazır olun! Lancôme rujlar ile tanışın:

  Mat rujlar, likit rujlar ya da nemlendirici etkili dudak parlatıcıları… Yani aklınıza gelebilecek olan bütün dudak makyajı ürünleri bu kategoride tanışmak için sizi bekliyor. 

 • Gün Boyu Kalıcı Mat Rujlar

  Dudaklarınızdaki dramatik dokunuşu ön plana çıkarabileceğiniz Lancôme mat rujlar, bu kategoride keşfedilmeyi bekliyor. Mat doku ve çarpıcı renkleri bir arada sunan L'Absolu Rouge Drama Matte serisi dudaklarınızda konforlu bir his bırakırken, yumuşak sürümü ile de dikkat çekiyor. Öte yandan likit mat rujlar arasında yer alanMatte Shaker, sünger aplikatörü ve canlı renkleriyle dudaklarınıza çarpıcı bir görünüm kazandırırken; L'Absolu Velvet Matte serisi likit rujlar ise uzun süre kalıcılığı ve dudaklarda bıraktığı kadifemsi his ile sizi kendilerine çekiyor. Dudaklarınızda bıraktığı yumuşak his ve çekicilik ile başınızı döndürecek bu rujları çantanızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

 • Dudaklarınızda Elmas Işıltısı: Parlak Rujlar

  Işıltılı görünen dudaklarınız ile her yerde göz önünde olacağınız bir deneyime kapılarınızı aralayın. Sizi Lancôme’un göz alıcı parlaklıktaki rujları ile tanıştırıyoruz. Likit rujlar kategorisinde öne çıkan 15 farklı renk skalası ve nemlendirme özelliği ile L'Absolu Lacquer likit rujları ise mükemmel parlaklıkta bir ruj deneyimi sunuyor. Diğer yandan çift fazlı dudak kokteyliJuicy Shaker’ın çalkalanarak uygulanışı, makyajınıza eğlence katarken, meyvelerden ilham alarak tasarlanan renkleri ise ışıltılı ve rengarenk görünen dudaklar yaratıyor.

  İnce dudaklar düşünülerek tasarlanmış dolgunlaştırılmış bir his etkili L'Absolu Gloss Plumper, dudaklara parlak bir görünüm kazandırırken; baş döndürücü nane kokusuyla da bağımlılık yapan ışıltılı rujlar kategorisinde yerini alıyor.

 • Aradığınız Her Şey Burada

  Lancôme dudak makyajı ürünleri ile ihtiyacınız olan her şey elinizin altında. Tüm bu ürünler ve daha fazlası için tek yapmanız gerekense ürünlerimizi incelemek.

 • Dudak Yağları

  Hem dudağınıza bakım yapmak hem de renklendirerek çekici bir görünüme kavuşturmak ister miydiniz? Eğlenceli bir dudak bakımına hazırsanız Lancôme dudak yağları ile dudaklarınızı nasıl daha parlak ve bakımlı yapacağınızdan bahsedelim.

  Matte Shaker

  Yoğun ve çarpıcı renkler bu serimizde 7 farklı mat doku sunarak dudaklarınıza hem hassas bakım hem de göz alıcı bir görünüm kazandırmak için sizleri bekliyor. Sünger aplikatörü ile kolayca uygulayabileceğiniz ürün, dudaklarınıza ipeksi bir his verirken, dudağınız için yeteri miktarda ruju alarak dudaklarınıza kolayca uygulamanıza yardımcı oluyor. Doygun pigmentli formülü dudağınıza anında yepyeni bir görünüm kazandırıyor. Daha belirgin ve mat dudaklar için uygulama öncesi ürünü çalkalamanız ve istediğiniz renk yoğunluğuna göre bir kez veya üst üste birkaç kez uygulamanız yetiyor.

  Matte Shaker - Lancôme x Proenza Schouler

  Yoğun ve mat renkler ile dudaklarınıza bakım yapmak isterseniz sınırlı sayıda üretilen bu koleksiyon tam size göre. 3 çarpıcı renkten oluşan matte shaker, dudaklarınıza yumuşak ve ipeksi bir his sunuyor. Dudaklarınızda mat ve canlı bir görünüm için yoğun renkleri ile dikkat çeken bu özel koleksiyonu kaçırmayın.

 • Juicy Shaker Dudak Kokteylleri ile Dudaklarına Göz Alıcı Bir Işıltı Kat!

  Makyajdan aldığınız keyfi katlayacak Juicy Shaker adeta bir güzellik kokteyli. Birbirinden iddialı renkleri ve uygulama yöntemiyle dikkat çeken bu çift fazlı formül dudaklarınızı çekici bir görünüme kavuştururken aynı zamanda bakım yapması ile öne çıkıyor.

  Benzersiz özellikleri arasında olan sallandıktan sonra uygulama yöntemi adeta güzelliği eğlence ile buluşturuyor. Bol pigmentli çift fazlı formülü dudaklara bakım yaparken oldukça yumuşak aplikatörü sayesinde pratik bir uygulama keyfi sizi bekliyor. Renk yoğunluğunu istenilen şekilde ayarlayabileceğiniz bu ürünlere gelin daha yakından bakalım!

  Juicy Shaker ile Eğlenceyi Başlat!

  8 farklı renk, 8 farklı lezzet sunan Juicy Shaker, yumuşak bir his vermesi ve yapışkan olmayan etkisi ile dudaklarınıza istediğiniz parlaklığı kazandırıyor. İki fazlı teknolojiden oluşan ürün; yağ bileşeni ile size yapışkan olmayan rahat bir parlaklık sunarken, pigment bileşeni ile dudakları renklendiriyor. Bu pigmentleri ve yağı karıştırmak için de ürünü bir kokteyl gibi sallamanız yetiyor. Vazgeçemeyeceğiniz bu mükemmel dudak bakım yağı için hemen sayfamızı incelemeye başlayın!

  Büyüleyici renkleri ile dudaklarınıza bütün gün yumuşak bir his sunan bu dudak yağlarını kaçırmayın. Mat ve pürüzsüz dudaklar için hemen ürünlerimizi incelemeye başlayın, dudaklarınızı bakım yaparken güzelleştirin!

(12 ürün)

 1. LIP KAJAAL
  LIP KAJAAL
  Rating:
  0 %
  250,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Çift taraflı Likit Ve Kalem Ruj Daha fazla bilgi
 2. L'Absolu Rouge
  L'Absolu Rouge
  Rating:
  0 %
  From: 310,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Uzun Süre Kalıcı ve Nemlendiren Ruj Daha fazla bilgi
 3. Le Lip Liner
  Le Lip Liner
  Rating:
  0 %
  From: 275,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Dudağı Renklendiren ve Şekillendirmeye Yardımcı Dudak Kalemi & Fırçası Daha fazla bilgi
 4. L'Absolu Velvet Matte
  L'Absolu Velvet Matte
  Rating:
  0 %
  From: 205,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Kadifemsi Matlık - Likit Ruj Daha fazla bilgi
 5. L'Absolu Gloss Sheer
  L'Absolu Gloss Sheer
  Rating:
  0 %
  540,00 TL
  Seçim Yapınız.
  İnci Işıltısı - Likit Ruj Daha fazla bilgi
 6. L'Absolu Gloss Cream
  L'Absolu Gloss Cream
  Rating:
  0 %
  From: 320,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Kremsi Doku - Likit Ruj Daha fazla bilgi
 7. L'Absolu Gloss Plumper
  L'Absolu Gloss Plumper
  Rating:
  0 %
  540,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Dudak Dolgunlaştırıcı Likit Ruj Daha fazla bilgi
 8. L'Absolu Lacquer
  L'Absolu Lacquer
  Rating:
  0 %
  From: 370,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Yoğun & Parlak Renkler - Likit Ruj Daha fazla bilgi
 9. L'Absolu Rouge Drama Matte
  L'Absolu Rouge Drama Matte
  Rating:
  0 %
  From: 440,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Ultra Mat Dokuda Ruj Daha fazla bilgi
 10. L'Absolu Rouge Drama Ink
  L'Absolu Rouge Drama Ink
  Rating:
  0 %
  560,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Uzun süre kalıcılık sağlayan ultra ince dokulu yarı mat likit ruj Daha fazla bilgi
 11. Matte Shaker
  Matte Shaker
  Rating:
  100 %
  199,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Yoğun Renkler & Mat Dudaklar İçin Likit Ruj Daha fazla bilgi
 12. Chiara Ferragni L'Absolu Rouge Drama Matte
  Chiara Ferragni L'Absolu Rouge Drama Matte
  Rating:
  0 %
  310,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Sınırlı Sayıda Ultra Mat Dokulu Ruj Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı