FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

MASKE & PEELİNG

Daha Fazla
 • MASKELER VE ARINDIRICI TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

  Sağlıklı ve pürüzsüz görünen cildin bakım rutinini olmazsa olmaz temizlik adımı oluşturuyor. Cilt temizliği adımının içinde ise sıradan temizlemenin yanı sıra tonikler, peelingler ve maskeler ile yoğun bir şekilde arındırma ritüelleri bulunuyor.

  Lancôme’un arındırıcı temizlik ürünleri; cildinizin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardım ediyor. Cildinizi temizlerken bakım yapmak da istiyorsanız gelin ürünleri birlikte keşfedelim. Sonrasında size kalan ise en uygun olanları seçmek ve arındırıcı setinizi oluşturmak!

 • Cilt Temizleyici Tonikler

  Cilt temizliği dediğimizde aklınıza en temel adımlar olarak temizleyiciler ve tonikler gelmeli, sadece temizleyici değil. Çünkü yıkanarak temizlenen cilde hemen ardından tonik uygulayarak gözeneklerinizin içini temizleyebilir ve sıkılaştırabilirsiniz. Böylelikle diğer cilt problemlerinin de önüne geçebilirsiniz.

 • Maskeler İle Daha Derine!

  Rose Sorbe Cryo ile makyajınızı çıkardınız, temizleme jelleri ile yüzünüzü temizlediniz ve tonik ile arındırdınız… Bunlar her gün uygulamanızı tavsiye ettiğimiz temizlik rutininde yer alıyor. Bir de haftada birkaç kez düzenli olarak uygulamanızı tavsiye ettiğimiz bir ritüel var; maskeler!

  Maskeler cildi yoğun bir şekilde temizliyor, cildinizin daha sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor. Arındırıcı, nem sağlayan ya da yapısı ile kağıt formundaki maskeler… Siz yalnızca cildinizin ihtiyacı olan maskeyi seçin ve cildinizdeki tazelenmişlik hissini yaşayın. 

  İşte Lancôme’un maskelerinden sizin için seçtiğimiz birkaç maske:

  • Sizinle birlikte stresin her haline maruz kalan cildinizi, stres karşıtı maskemiz ile tanıştırın: Lancôme Hydra Zen Jelly Mask. Nemi cilde hapseden bu maske, cildin kaybettiği ışıltısını da geri kazandırıyor.
  • Yüz kontürlerinizin daha belirgin olmasını, cildinizin elastikiyetinin artmasını ve sıkılaşmasını istiyorsanız hemen Lancôme Rénergie Multi-Lift Sıkılaştırıcı Maske ile tanışın!
  • Cildiniz arınırken beslensin ister misiniz? O işi hemen Lancôme Rose Sugar Scrub besleyici ve arındırıcı şeker peelingine bırakın!
  • Genişlemiş gözenekler mi? Öyleyse Rose Sorbet Cryo Mask ile tanışmalısınız. 
  • Kilden gelen mucizeyle henüz tanışmadıysanız, Lancôme Pure Empreinte Beyaz Kil Maskesi’ne bir şans vermelisiniz. Cildi ferahlatan bu maske ile temiz bir cilt görünümü sizi bekliyor olacak.
  • Lancôme’un Gênifique Hydrogel Melting Mask kağıt maske ile tanışın. Uygulama sonrası cilde daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm sağlayan bu kağıt maskeden vazgeçemeyeceksiniz.  
  • Işıltılı bir cilt için Lancôme Énergie De Vie Gece Maskesi tam size göre! Cldinizin yeni enerjisi ile tanışın.
  • Göz çevrenizin daha aydınlık ve daha genç görünmesini istiyorsanız tüm bu özellikleri bir arada sunan Lancôme Advanced Génifique Yeux Light Pearl Eye Mask ile tanışın ve daha aydınlık ve neme doymuş bir göz çevresine sahip olun!

(1 ürün)

FİLTRELE
 1. Rose Sugar Scrub
  Rose Sugar Scrub
  Rating:
  100 %
  1.130,00 TL
  Seçim Yapınız.
  100 ML
  Şeker Granülleri ve Gül Suyu ile Cildi Nazikçe Arındıran Peeling Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı