FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

Miracle Parfüm

Daha Fazla
 • Bırakın Kokunuz, Zarifliğinizi Yansıtsın

  Şık ve zarif görünmeyi seven kadınların dilinden anlayan Lancôme, tasarladığı parfümler ile ruhunuza hitap etmeyi başarıyor. İçinizdeki o masum zarafeti açığa çıkaran parfüm serileri ve çok daha fazlası için kategorilerimizi incelemeye başlayın.

 • Modern ve Şık! Tıpkı Fransız Kadınları Gibi

  “Hayat bir mucizedir” felsefesinden yola çıkılarak tasarlanan Miracle parfüm, her yeni günün getirdiği umudu ve mucizeyi tasvir ediyor. Taze ve buğulu yapıdaki kokusu ise gün doğumu ve onun getirdiği ışığa atıfta bulunuyor. Her daim enerjinizi yüksek tutacak ve çekici kokusu ile de dikkatleri üzerinize toplayacak bu parfüm; sizi içerisinde sulu meyveler, baharatlar ve çiçekler ile dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

  Bu çok özel parfümün üst notalarında yer alan liçi ve frezya; orta notalarda kendini yasemin, zencefil ve bibere bırakıyor. Temelinde bulunan kehribar ve misk ise cazibeleriyle etrafa baştan çıkarıcı bir etki uyandırıyor. Yoğun ve çabuk uçmayan kokusu ile gün boyu teninizi saran parfüm, girdiğiniz her ortamda izinizi bırakmanızı sağlıyor. Etrafınızın, kokunuzu soracak insanlarla çevrili olmasına alışın. Çünkü Miracle, tam da bu etkiye sahip parfümlerden!

  Öte yandan parfümün şişesi, 1930 yılında dünyaca ünlü Fransız kristal tasarımcısı Lalique tarafından dizayn edilmesiyle biliniyor. Bu şekliyle Fransız kadınlarının modernliği ve şık görünümüne vurgu yapan şişe; kullanan kadınları da şık, elegan ve zarif bir hisse davet ediyor.

 • Miracle Kadın Parfümü

  Kadınlar her zaman iz bırakmayı sever. Kokular ise bunun için biçilmiş bir kaftan. Aradığınız, taze ve buğulu bir koku ise Miracle tam size göre! Kadın parfüm lerindeki iddiasını, Fransız kadınlarının elegan şıklıklarından ilham alarak sürdüren Lancôme, sizi yine mükemmel bir parfüm deneyimine davet ediyor.

  Kokusu ile başınızı döndürürken ruhunuza ve bedeninize enerji veren Miracle, bu kategorinin öne çıkan parçasını oluşturuyor. Ürünün detayları ise kendisi gibi ferahlatan özelliklere sahip. Siz de bu ürünü merak ediyorsanız, hazırladığımız bu yazıya göz atmadan koku seçimi yapmamanızı öneriyoruz.

(1 ürün)

FİLTRELE
 1. Miracle EDP
  Miracle EDP
  Rating:
  0 %
  From: 2.300,00 TL
  Seçim Yapınız.
  30 ML
  50 ML
  100 ML
  Eau de Parfum Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı