FİLTRELE
1.139,00 TL - 1.199,00 TL
1.199,00 TL
1.139,00 TL

3 ürün

3 ürün

KAPATICI

Daha Fazla
 • Likit ve Stick Kapatıcılar & Concealerlar

  Kusursuz görünen bir cilde sahip olmak her kadının isteği. Bunun için de başvurulan ilk yöntem elbette ki makyaj malzemeleri oluyor.  Burada öncelikle iyi bir fondöten seçimi, kusursuz bir cilt görünümü için vazgeçilmez unsur. Fakat bazen, yalnızca fondöten kullanımı yeterli olmayabiliyor. Göz altı morluklarını ve göz çevresinde oluşan çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı malzemelerin makyaj çantasındaki önemini herkes gibi Lancôme da biliyor!

  Öte yandan kadınların, kusursuz ten görünümünde sıkça yaptıkları hatalardan biri, seçtikleri ürünlerin, cilde uyumlu ton ve yapıda olmayışı Lancôme, sahip olduğu iddialı likit kapatıcı, stick kapatıcı ve likit göz altı kapatıcıları ile herkesin ihtiyacına cevap veriyor!

 • Uzun Süre Kalıcı Likit Göz Altı Kapatıcıları

  Göz altı morlukları, kişiyi hem yorgun hem de yaşlı gösteren kusurlardan biridir. Çeşitli makyaj ürünleri ile bu görünümden uzaklaşmak ise son derece basit. Lancôme uzmanları tarafından geliştirilen likit göz altı kapatıcıları ile koyu halkaların görünümü azalırken, kusursuz kapatıcılık özelliği ile de son derece pürüzsüz bir görünüm elde ediliyor.

  Üstelik tüm cilt yapılarına uyumlu olan çeşitleri, ultra pigmentli ve hafif yapıları ile teninizde yokmuşçasına bir his uyandıran kapatıcılar, cilde doğal bir aydınlık kazandırarak daha sağlıklı ve zinde bir görünüm elde etmenize de yardımcı olacaktır.

  Kapatıcı ürünlerinde aranan bir diğer özellik ise güneş koruyucu özelliğidir. Ten ürünlerinin büyük bir kısmında güneş koruyucu özelliklerini bulabileceğiniz Lancôme, likit göz altı kapatıcısı ürünlerinde de bu özelliği bulundurarak, bu ihtiyaca cevap veriyor. Ayrıca ürünlerinin komedojenik yani “gözenekleri tıkayıcı” özellikte olmayışı da ayrıca dikkat çeken özellikler arasında yer buluyor. Farklı bir deneyim, kusursuz kapatıcılık ve doğal bir görünüm elde etmek için bu likit göz altı kapatıcılara bakabilirsiniz!

 • Kolay Taşınabilir Pratik Stick Fondöten & Kapatıcılar

  Bir kapatıcıdan bekleyebileceğiniz her şeyi tek bir üründe sunan Lancôme, Teint Idole Ultra Wear Stick Fondöten ve Kapatıcı ile, SPF15 güneş koruması ve her daim yanınızda taşınabilme olanağı ile kalpleri fethediyor. Üstelik sahip olduğu geniş renk yelpazesi sayesinde cildiniz için en uygun tonu bulmanıza da yardımcı oluyor. Stick kapatıcıların en büyük özelliği kolay uygulanabilir olması. Lancôme, sunduğu hafif ve kremsi yapıdaki stick kapatıcıları ile kullanıcı deneyimini iyileştirirken, mat bir bitiş sağlıyor. Geliştirilen formülü sayesinde ise tüm cilt tipleri; bilhassa da hassas ciltler için son derece uyumlu. Diğer yandan yüksek kapatıcılık özelliği ile sadece fondöten oalarak değil aynı zamanda stick kapatıcı olarak da kullanılabilir. Geniş renk yelpazesi sayesinde, koyu renkleri ise kontür için kullanılabilmektedir. Dört dörtlük bir deneyime hazırsanız, Lancôme’un stick kapatıcı ve fondötenlerine makyaj çantanızda yer açmalısınız.

 • Kusursuz Bir Ten İçin Lancôme Yeter!

  Arayıp da bulamadığınız fonksiyonların tümünü tek bir üründe bir araya getirmesi ile fark yaratan Lancôme, azla yetinmeyip, sınırları zorlamayı seven kadınların her daim yanında. Siz de bu eşsiz tutkuyu deneyimlemeye hazırsanız, Lancôme’un ten ürünlerine mutlaka göz atın!

(3 ürün)

FİLTRELE
 1. Effacernes Longue Tenue
  Effacernes Longue Tenue
  Rating:
  100 %
  1.199,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Uzun Süre Kalıcı Göz Altı Kapatıcısı SPF 30 Daha fazla bilgi
 2. Teint Idôle Ultra Wear All Over Kapatıcı
  Teint Idôle Ultra Wear All Over Kapatıcı
  Rating:
  0 %
  1.139,00 TL
  Seçim Yapınız.
  24 Saate Kadar Nefes Aldıran Dokusu İle Çok Amaçlı Kapatıcı Daha fazla bilgi
 3. Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow Serum Concealer 13ML
  Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow Serum Concealer 13ML
  Rating:
  0 %
  1.199,00 TL
  Seçim Yapınız.
  %81 Serum İçerikli, Gün Boyu Bakım Yapan Kapatıcı  Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı