FİLTRELE

3 ürün

3 ürün

FONDÖTEN

Daha Fazla
 • Fondöten

  Pürüzsüz ve eşitlenmiş cilt görünümü için gün boyu size eşlik edecek Lancôme Fondötenlerini  keşfedin.

  Tam kapatıcılık veya ışıltılı orta kapatıcılık, çeşitli doku ve tonlardaki yenilikçi Lancôme fondötenleri kalıcı ve bulaşmayan formülleri sayesinde, ciltte topaklanma ve kalıp etkisi yaratmadan kusursuz bir görünüm yaratır. Kontür uygulamasının fondöten ile muhteşem uyumunu yeniden göreceğinize eminiz! Kendiniz için kusursuz fondöteni keşfetmeye ne dersiniz?

 • Kompakt Fondöten

  Fondötende kompakt ve kolay kullanımı ve likit yapıyı bir arada arıyorsanız sizi gün boyu kalıcı Lancôme Teint Idole Ultra Cushion ile tanıştırmak istiyoruz! 6 farklı renk tonu ile cildinize kusursuz uyum sağlayan bu likit fondöten ile gün boyunca rötuş yapmak zorunda kalmayacaksınız. Üstelik yumuşak dokusu ile teninizde ağırlık yaratmıyor.

 • 24 Saat* Kusursuz Bir Ten!

  Bir fondöten düşünün, 24 saat* boyunca kalıcı ve yüksek kapatıcı etkiye sahip; üstelik hafif yapıda… Lancôme  Teint Idole Ultra Wear Fondöten tüm bu isteklere cevap vermek için yaratıldı.

  Mat bir görünüm vermesi sayesinde cildinizdeki parlama görünümüne izin vermeyen bu kalıcı fondötenden hemen cilt tonunuza uygun olanı seçebilir ve 24 saat* boyunca makyaj tazelememenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu kalıcı formülü gece yatarken temizlemeyi unutmayın!

  * Kişisel değerlendirme,109 kadın

 • Kusursuz Fondöteninizi Kusursuz Uygulayın!

  Fondöten ne kadar mükemmel yapıda olursa olsun uygulama tekniğiniz de bu kusursuzluğu bozmamak için önem taşıyor. Çok açılı bir makyaj süngeri veya fondöten fırçası ile fondöteninizi uygulamanın kolaylığını keşfedebilirsiniz.

 • Tek Fondöten, Çok İşlevli Renkler

  Fondöteniniz ile uyumlu aydınlatıcı, kontür, allık arıyor ama zorlanıyor musunuz? Lancôme Teint Idole Ultra Wear Stick Fondöten’in geniş renk seçeneklerinden her birini bu amaçlar için kullanabilirsiniz. 

  Hemen cilt tonunuza göre bir fondöten seçin. Ardından bir ya da 2 ton koyu rengini kontür uygulaması veya bronzer olarak seçin. Bir sonraki adımda ise yine bir veya iki ton açık rengini aydınlatıcı olarak seçin. İşte bu kadar, tek seride fondöteninizin yapısı ile uyumlu tüm ten makyajınızı tamamladınız!

  Teninizin hassasiyetini göz ardı etmeyen, yüksek kapatıcılığa sahip ve uzun süre kalıcı Lancôme fondöten serisinden hemen size uygun olanı seçerek teniniz ile göz kamaştırın!

(3 ürün)

FİLTRELE
 1. Teint Idole Ultra Wear Fondöten
  Teint Idole Ultra Wear Fondöten
  Rating:
  0 %
  2.200,00 TL
  Seçim Yapınız.
   24 Saat Kalıcı* Serum İçerikli Fondöten  Daha fazla bilgi
 2. Teint Miracle Fondöten
  Teint Miracle Fondöten
  Rating:
  100 %
  2.200,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Cildin Doğal Işıltısını Açığa Çıkaran Nemlendirici Fondöten Daha fazla bilgi
 3. Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Fondöten
  Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Fondöten
  Rating:
  0 %
  2.200,00 TL
  Seçim Yapınız.
  125W
  220C
  245C
  310N
  400W
  Serum İçerikli 24 Saat Kalıcı Fondöten Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı