Advanced Génifique Serum ile daha genç, canlı ve pürüzsüz bir cilt görünümüne hazır olun!


Lancôme laboratuvarlarında mikrobiyom teknolojisinden faydalanarak geliştirilen Génifique cilt bakım serisi, yaşlanma karşıtı bakımda sağladığı sonuçlarla ön plana çıkıyor. Bu bakım serisinde serum, göz çevresi için maske, serum içerikli maske ve ayrıca cilt besleyici pek çok ürün bulunuyor. Advanced Génifique Serum ise bu birbirinden etkili ürünlerden biri.


Yedi prebiyotik ve probiyotik türevi barındıran Advanced Génifique Serum, yaşlanma karşıtı bakımda önemli bir yer tutuyor. Bu Lancôme yüz serumu, düzenli kullanımda ince çizgi görünümünü azaltmakla birlikte ciltte eşit tonlu ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Peki, Lancôme Advanced Génifique nasıl kullanılır? Daha etkili bir sonuç için bu sorunun cevabını adım adım açıklamak gerekiyor.


Adım 1: Cilt Temizliği

Gün boyu ciltte biriken yağ ve kir kalıntıları gözeneklerin tıkanmasına sebep olarak cilt bakım ürünlerinden verim alınmasını engelliyor. Bu sebeple de “Advanced Génifique nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtında ilk adımı, tüm cilt bakım evrelerinde olduğu gibi cilt temizliği oluşturuyor. Öncelikle cildinizin pH dengesini koruyacak bir ürün ile yüzünüzü yıkamalısınız. Bu işlemin ardından haftada iki ya da üç kez uygulayacağınız bir peeling ile de cildinizi tüm kalıntı ve ölü yüzey hücrelerinden yoğun bir şekilde arındırabilirsiniz.


Editörün Önerisi: Daha aydınlık ve pürüzsüz bir cilt görünümü için Lancôme’un Rose Sugar Scrub peeling’ini mutlaka denemelisiniz!  


Adım 2: Yüz Bakımı

Cildinizi makyaj ve kir kalıntılarından tamamen arındırdıktan sonra Lancôme Advanced Génifique Serum’u uygulamaya başlayabilirsiniz. Elinize serumdan birkaç damla alarak ve ilk olarak alnınıza, ardından yanaklarınıza ve çenenize uygulayabilirsiniz.


Editör Notu: Kırışıklık görünümünün oluşmasına elverişli bölgelerden olan alın, cilt serumu ile erken yaşlarda müdahale gerektiren bölgeler arasında yer alıyor. Bu bölgede anti-aging bakıma ne kadar erken başlanırsa o kadar etkili bir sonuç elde ediliyor.


Adım 3: Boyun

İnce ve hassas bir cilt dokusuna sahip olan boyun bölgesi bakıma en fazla ihtiyaç duyan fakat aynı zamanda en fazla ihmal edilen bölge oluyor. Diğer nemlendirici bakım ürünlerinde olduğu gibi Lancôme Advanced Génifique Serum’u da uygularken bu bölgeyi atlamamaya özen göstermeniz gerekiyor. Dolayısıyla yüz çevresinin ardından ikinci adımı, boyun kısmına serum uygulamak oluşturuyor.


Adım 4: “T” Bölgesi

Alın, burun çevresi ve çeneyi kapsayan “T” bölgesi, yüzdeki diğer bölgelere oranla yağlanmaya daha fazla eğilim gösteriyor. Bu sebeple de gözenek görünümü ve istenmeyen parlamalar gibi cilt problemlerine bu bölgede daha sık rastlanıyor. Advanced Génifique yaşlanma karşıtı serum, pürüzsüz görünüm verici etkisiyle bu gibi sorunların önüne geçmeye de yardımcı oluyor. Ve bu Lancôme serumun uygulamasını da “T” bölgesiyle tamamlamanız gerekiyor.


İster Bakım İster Makyaj Bazı

Advanced Génifique Serum cilt bakımınızı Génifique Crѐme ile tamamlayarak cildinizin nem ihtiyacını fazlasıyla karşılamanız mümkün. Bunun yanı sıra Rénergie Multi-Lift Ultra yeni nesil sıkılaştırıcı kremi de tercih edebilir ve bu sayede detaylı bir anti-aging bakım gerçekleştirerek kırışıklık görünümüne meydan okuyabilirsiniz.


Editörün Notu: Gözle görülür etkileriyle cilt bakımındaki başarısını kanıtlayan Advanced Génifique Serum, aynı zamanda makyaj bazı olarak da kullanılabiliyor. Ayrıca gün içerisinde daha canlı ve taze görünüm için avuç içlerinize bir damla Lancôme Advanced Génifique Serum alarak tampon hareketler ile cildinize uygulayabilirsiniz. Ürünü tampon hareketler ile uygulamanız, mevcut makyajınızı bozmayacaktır.