Günümüzde parfüm dünyası neredeyse moda sektörüne yön veren en önemli ürünler arasında yer alıyor. Özellikle kadınlar parfüm seçiminde oldukça hassas davranıyor. Çünkü gittiğiniz yerde sizden bir anı olarak geriye sadece kokunuz kalıyor. Bu yüzden girdiğimiz ortamlarda kokumuz ile öne çıkmak ve sonrasında akılda kalmak hepimiz için önem taşıyor.

Fransızca olan La Vie Est Belle'in Türkçe karşılığı " Hayat güzeldir" anlamına geliyor. Kokusu ile de adeta bunu destekleyen Lancôme'un bu ikonik parfümü mutluluk mottosu ile öne çıkarak en güzel anlarınızı taçlandırıyor. Kokusu ile hemen etkisi altına alan ürün, kalıcılığı ve çiçeklerin büyülü dünyası ile bulunduğunuz her alana mutluluk saçıyor. Geçip gittiğiniz yerlerde sizi hatırlatan kokusu siz artık orada olmasanız da geriye kalan imzanız oluyor. Bu sebepledir ki parfümler için artık yerleşmiş bir deyiş olan "parfümünüz imzanızdır" La Vie Est Belle ile gerçek anlamını buluyor.

La Vie Est Belle

Kokunla Büyüle

Koku alma duyumuz, anılar, duygular ve bellek kayıtlarımızda farklı hisleri çağrıştırıyor. Her koku farklı bir duygu ile anlamlandırılabiliyor. Duygusal tepkilerimiz üzerinde bu kadar etkili olan koku seçimi de hayli önem taşıyor.

Kadın parfümleri söz konusu olduğunda çiçek kokuları en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. La Vie Est Belle'in buradaki ayrıcalığı size sadece çiçeklerin mükemmel kokusunu değil adeta tüm baharı kucaklayan cömert bir iksir sunmasında yatıyor.

La Vie Est Belle ile Her Daim Bahar Dokunuşu!

Mutluluğun dışa vurumu olarak tanımlanan La Vie Est Belle size mutluluğa ulaşan yolu bulmada bir davetiye sunuyor. İkonik kokusu girdiğiniz her ortamda büyüleyici etkisi ile dikkatleri üzerinize çekiyor. En iyi ve kalıcı çiçeksi kokulardan oluşan içeriği baharın tüm mutluluğunu üzerinizde taşıma imkanı sağlıyor. Nasıl ki baharın gelişi, doğanın tüm çiçeklerini bir anda sergilemesi insanı mutlu ediyorsa La Vie Est Belle de kokusu ile girdiğiniz her ortama adeta bahar mutluluğunu sizinle birlikte taşıyor.

La Vie Est Belle ile Her Daim Bahar Dokunuşu!

Julia Roberts'ın muhteşem gülümsemesi ile reklam yüzü olduğu La Vie Est Belle, kristal şişe tasarımı ile de dikkat çekiyor. Belirgin U formu ile kristal bir gülümseyiş sunan şişe tasarımı mutluluğu sembolize ediyor.

Parfüm Notaları

Oldukça etkili ve kalıcı bir koku olan La Vie Est Belle'in notalarını iris, paçuli, Tonka fasulyesi, yasemin, portakal çiçeği, vanilya, pralin, armut, frenk üzümü ve baharda ilk çiçek açan başlangıçların sembolü manolya oluşturuyor. Çiçek kokularının mükemmel buluşmasını sunan La Vie Est Belle kadın parfümü karşı konulmaz bir haz bırakarak akılda kalmanızı sağlıyor.

Hemen bir La Vie Est Belle Kullanıcısı Olmanız İçin 2 Harika Sebep

1. Fransız kültüründe önemli bir yeri olan koku kavramı onlar için büyük bir önem taşıyor. Çünkü parfüm onlarda sadece güzel ve hoş kokular yayma aracı değil, kişiye dair bir mesaj verme, bir anı yaratma ve oluşturmanın önemli bir sembolü olarak da görülüyor. La Vie Est Belle de muhteşem çiçek kokularının cazibesini mutluluğu arama içgüdüsü ve mutlu anlar ile özdeşleştirerek bize "Hayat güzeldir" mesajını iddialı bir şekilde veriyor.

2. Her daim güzel ve zarif kadınların vazgeçilmez kokusu olan La Vie Est Belle aynı zamanda özgürlüğüne düşkün kadınları da temsil eden bir parfüm serisi ile karşımıza çıkıyor. Beş farklı yoruma sahip olan koku mutluluğu her koldan yaymak için sihirli bir dokunuş sunuyor. Parfüm seti olarak da sunulan ürünleri, vücut losyonu gibi ürünler ile birlikte kokunuzu her şekilde destekleme ve kalıcı kılma imkanı tanıyor.