FİLTRELE
279,00 TL - 319,00 TL
319,00 TL
279,00 TL

2 ürün

2 ürün

KOLEKSİYONA GÖRE

Daha Fazla
 • Makyaj Koleksiyonları

  Sınırlı sayıda olan koleksiyon parçaları sizleri bekliyor. Bahar ve yaz koleksiyonundan, instatrends’e birçok farklı makyaj koleksiyonun özel ürünlerine ilk sahip olanlardan biri olmak istiyorsanız koleksiyon kategorisini incelemeye başlayın!

  Makyaj trendlerini de yakalamanızı sağlayacak ürünler vesetler farklı ürün alternatifleri ile güzelliğinizi daha cezbedici kılmak için adeta birbiri ile yarışıyor.

 • Bu Eşsiz Koleksiyonda Sizi Bekleyen Ürünler

  Makyaj koleksiyonlarında öne çıkan ürünlerden kısaca bahsedelim.

  • Bu kategoride özel olarak hazırlanan sınırlı sayıdaki far paletlerini; rengarenk farları ile göz makyajında dikkat çeken bir görünüm yakalamanız için sizlere sunuyoruz. Lancôme için özel olarak hazırlanan bu farlar ile bakışlarınızda çarpıcı bir etki yaratmak için hemen ürünleri keşfetmeye başlayın!

  • Kirpiklere hacim kazandıran ve farklı renkleri ile sıra dışı olmanızı sağlayan maskaralar da burada! Topaklanma yapmayan ve kirpiklere yüksek hacim veren renkli maskaralar ile her gün yepyeni ve rengarenk bir görünüm için mutlaka inceleyin!

  • Yanaklarda doğal bir ışıltı ve canlılık mı? Evet, bu kategoride özel allıklar da sizi bekleyenler arasında bulunuyor. Pembenin en güzel tonlarını bulabileceğiniz bu allıklara göz atmadan geçmeyin!

  • Göz alıcı dudaklar için ruj ve dudak bakım ürünleri de makyaj koleksiyonlarının özel ürünleri arasında yer alıyor. Size en uygun rengi seçin ve sınırlı sayıda olan ürünlere sahip olmanın keyfini her makyajınızda hissedin.

  • Stick ve likit göz farları ile her an her yerde kolay göz makyajı yapmanızı sağlayacak eşsiz ürünler de bu koleksiyonda! Pratik olan bu ürünler yer kaplamaması ile de makyaj çantanızın ayrılmaz birer parçası oluyor.
 • Her Koleksiyon Ayrı Bir Sen!

  Size en uygun koleksiyon ürününü seçin ve makyaj rutininizde değişikliğe gidin. Farklı ürünleri keşfetmenin heyecanını yaşamak için hemen alışverişe başlayın, sınırlı sayıda olan bu muhteşem ürünleri kaçırmayın!

(2 ürün)

 1. Hypnôse Maskara
  Hypnôse Maskara
  Rating:
  -1 %
  319,00 TL
  Seçim Yapınız.
  01 Noir
  02 Brun
  Ayarlanabilir Hacim Veren Maskara Daha fazla bilgi
 2. Monsieur Big Maskara
  Monsieur Big Maskara
  Rating:
  -1 %
  279,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Yüksek Hacim Veren - 24 Saate Kadar Kalıcı Maskara Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı