Richelieu Far Paleti Louvre Collection

Stok mevcut değil
SKU
3614273988131
5.900,00 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 24-05-2024
Bu makyaj paleti, 5. yüzyılın Yunan şairi Corinne'in heykelini Louvre'un Richelieu kanadında sunuyor. Lisa Eldridge tarafından oluşturulan paletin şiiri, galerinin manyetik ışığından esinleniyor, heykellerin kabartmaları tarafından vurgulanarak şaşırtıcı güzelliklerini ortaya çıkarıyor. Paletin tonları, en üst düzeyde renk yoğunluğu ve parlaklık için Prisma Teknolojisi ile destekleniyor. Her ton, Richelieu kanadının farklı bir bölümünden adını alıyor; Cour Puget'den esinlenen Peridot tonunda far, Cour Carrée'den gelen bakır ışığına kadar; Cour Marly'nin mermer tonundan Royal Palace'ın pembe tonuna kadar uzanıyor.
 Yumuşak ya da cesur bir görünüm için, bu paletin her rengini istediğiniz gibi katmanlayabilirsiniz. Hafif bir parlaklık ya da iddialı bir görünüm tercih ediyor olun, bu tonları bir araya getirerek istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.
Kendinizi Louvre'un Richelieu kanadına bırakın.                                                                                                                                                                                                                  1.  Cildinizi Advanced Généfique Serum uygulayarak  hazırlayın. 2. Teint Idôle Ultra Wear'ı bir fırça yardımıyla ortadan dışa doğru yayın.  3. Paletten favori renginizi seçin ve göz kapaklarınıza uygulayın. 4. Louvre Limited Edition koleksiyonunun 4 ilham perisi arasından kendi renginizi seçerek görünümü tamamlayın.
Yorumlar